Xenical za nejlepší cenu v online lékárně
4.89 / 19

Xenical za nejlepší cenu v online lékárně

4.89 / 19

Pokud již nějakou dobu bojujete s nadváhou, vyzkoušeli jste mnoho diet, ale všechny, pokud ano, přinášejí velmi krátkodobé výsledky, nezoufejte. Xenical je silný lék: zabraňuje vstřebávání tuku v těle a využívá tuk, který tělo dlouhodobě ukládá, k jeho "spálení".

1307.30Kč 1372.66Kč

Xenical: cesta k hubnutí


Obezita a nadváha jsou již dlouhou dobu metlou moderního světa a podle studií trpí nadváhou přibližně 30 % lidí na planetě. Jen v České republice se dnes každý druhý dospělý a každé čtvrté dítě či dospívající potýká s problémem, který vytváří další, mnohem závažnější problémy, a to nejen z hlediska vzhledu, ale i fyzického a psychického zdraví, kvality života a sociálního začlenění.

Sedavý způsob života, nedostatek pohybu, potraviny s vysokým obsahem tuku a kalorií, hormonální poruchy a stres jsou některé z příčin, které vedou k problémům s nadváhou.

Pokud již Xenical užíváte a znáte všechny jeho vlastnosti, stačí si jej objednat na našich stránkách a obdržíte Xenical v dávce 120 mg za nejlepší cenu.

Pokud ještě nejste obeznámeni s tímto účinným lékem, jehož účinnou složkou je orlistat (který zabraňuje trávení tuků v těle), před objednáním si určitě přečtěte náš materiál, kde podrobně diskutujeme odpovědi na všechny možné otázky týkající se léku Xenical 120 mg.


Cena přípravku Xenical


Cena přípravku Xenical v České republice se v jednotlivých lékárnách liší. V každém případě vás cena v naší online lékárně příjemně překvapí, protože se bude příznivě lišit od běžné lékárny. Proč je tak levný? Je to jednoduché: naše náklady jsou podstatně nižší než v jakékoli kamenné lékárně a nemusíme si k ceně léku připočítávat další marži, což nám umožňuje poskytovat našim zákazníkům kromě nejlepší ceny i další slevy a motivační bonusy.


Xenical si můžete koupit bez lékařského předpisu


Ano, tento lék si u nás můžete objednat bez lékařského předpisu s maximálním pohodlím. Stačí použít speciální formulář a několika kliknutími objednat výrobek, který bude doručen přímo na uvedenou adresu.

Upozorňujeme, že nemůžeme zaručit, že v jiné lékárně nebude vyžadován lékařský předpis. Před objednáním přípravku doporučujeme poradit se s lékařem.

Výhody nákupu v online lékárně


Digitální věk neúprosně hýbe světem. Myslíme si, že v posledních letech každý ocenil výhody online nakupování. V době nucené izolace nám právě online objednávky pomohly zůstat v bezpečí a sehnat potřebné léky, potraviny a věci.

Nelze popřít, že nám ušetří spoustu času, který bychom mohli strávit běháním v parku, a ne stáním ve frontě v lékárně. Už nemusíte hledat lékárnu, kde je lék, který potřebujete, skladem, ptát se lékárníka na jeho účinky (protože vše si můžete přečíst na našich webových stránkách), červenat se při nákupu některých léků nebo potřeb pro antikoncepci a osobní péči, protože zachováme vaše soukromí.

A co je nejdůležitější, nákupem léků u nás nebudete muset platit příliš mnoho, protože lék bude dodán ze skladu našich partnerů - oficiálních výrobců léků - a nebudete muset platit nájemné za prostory obvyklé off-line lékárny (protože všechny tyto náklady jsou vždy zahrnuty v kupujícím šeku).


Jak vzniká obezita a jaké faktory k ní přispívají


Před zkoumáním mechanismu účinku léku na nadváhu se pokusme pochopit, co je obezita a nadváha a jaké jsou příčiny a způsoby vzniku tohoto stavu.

Nadváha a obezita není pár kilo navíc, ale výsledek tvorby abnormálních nebo nadměrných tukových zásob, které mohou být zdraví škodlivé. Usazeniny se objevují v různých oblastech, zvláště nebezpečný je tuk v okolí vnitřních orgánů.

Ve většině případů vzniká obezita v důsledku nadměrného příjmu potravy, nízkého energetického výdeje (sedavý způsob života) a metabolických poruch. Důležitým zdrojem kalorií v potravě je tuk, protože spálením 1 g tuku se uvolní dvakrát více energie než spálením 1 g bílkovin nebo sacharidů.

Nadváhu zjistíte pomocí indexu tělesné hmotnosti, což je poměr výšky a hmotnosti. To vám napoví, zda je vaše váha v normě, nebo zda je čas zhubnout či naopak přibrat. BMI mezi 18,5 a 24,9 se považuje za normální, BMI mezi 25 a 29,9 znamená nadváhu a BMI nad 30 je klasifikován jako obezita. Riziko onemocnění se zvyšuje mezi BMI 25 a 29,9 a výrazně se zvyšuje po 30. roce věku.

Výpočet BMI je jednoduchý: vydělte svou hmotnost v kilogramech výškou v metrech čtverečních.

Upozorňujeme, že tento výpočet není vhodný pro posouzení hmotnosti osob s dobře vyvinutou svalovou strukturou (sportovci, kulturisté atd.) a osob mladších 20 let nebo starších 65 let, těhotných a kojících žen.

Nadváha se neprojevuje pouze vizuálními změnami, ale také charakteristickými příznaky, a zde jsou ty hlavní: nadměrné pocení, dušnost při nízké fyzické zátěži, bolesti kloubů, otoky, bolesti hlavy, postava se stává "obézní".

Pokud nic nepodniknete a myslíte si, že se problém vyřeší sám, riskujete, že se u vás objeví řada komplikací a onemocnění:

 • endokrinní poruchy (cukrovka, hormonální poruchy pohlavních žláz);
 • kardiovaskulární onemocnění (infarkt, mrtvice, hypertenze);
 • poruchy pohybového aparátu (problémy s krevním oběhem, artritida, osteoporóza, svalová slabost);
 • Menstruační nedostatečnost, v některých případech snížené libido u žen a u mužů je obezita spojena s erektilní dysfunkcí.


Nyní, když známe nebezpečí nadváhy, je na čase pochopit, co je třeba udělat, aby se váha vrátila do normálu.

Pro určení způsobu léčby je nutné stanovit diagnózu zdravotního stavu dané osoby. Teprve poté lékař předepíše způsob léčby.
Ve většině případů se jedná o klasickou a komplexní léčbu pomocí diety, cvičení a léků (nejčastěji se předepisuje Xenical jako účinná a léty prověřená léčba), aby se dosáhlo co nejlepších výsledků; ve zvláště těžkých případech obezity se před klasickou léčbou používá radikální zákrok, jako je chirurgický zákrok (resekce žaludku - odstranění části žaludku).


Co je Xenical a jaké jsou jeho účinky na tělo


Xenical je účinný přípravek na hubnutí, jehož hlavním účelem je bránit vstřebávání tuku ve střevě blokováním lipázy. Tímto způsobem se tuky nevstřebávají a jsou vyloučeny z těla, které pak začne využívat své zásoby energie, což přispívá k postupnému hubnutí.

Xenical - váš věrný pomocník v boji za štíhlost, protože k působení léku dochází pouze ve střevním lumen, nikoli systémově. Díky tomu se můžete vyhnout celé řadě nežádoucích účinků.

Skutečnost, že droga není návyková, znamená, že ji můžete užívat po dlouhou dobu, aniž byste se obávali, že způsobí poškození těla.


Mechanismus účinku


Při perorálním podání inhibuje účinná látka orlistat žaludeční a pankreatické lipázy (enzymy, které urychlují rozklad lipidů při metabolických procesech v těle). V důsledku toho dochází k poruše odbourávání tuků z potravy a jejich vstřebávání z trávicího traktu je sníženo přibližně o 30 %.

Protože lék omezuje příjem tuku v těle, pomáhá člověku dodržovat zdravou nízkotučnou dietu. Při systematickém užívání vede tento účinek ke snížení tělesné hmotnosti u obézních pacientů a pacientů s nadváhou. Na konci dlouhodobé léčby bylo potvrzeno snížení přírůstku hmotnosti v průběhu dvou let.

Kromě toho orlistat pomáhá snižovat vstřebávání cholesterolu v krvi a má pozitivní vliv na metabolismus glukózy.

U pacientů s diabetem I. typu a obezitou, kteří užívají perorální antidiabetika, Xenical snižuje tělesnou hmotnost a normalizuje metabolismus sacharidů, čímž snižuje potřebu užívat antidiabetika.

Je třeba poznamenat, že při užívání orlistatu se koncentrace tuku ve stolici zvyšuje 24-48 hodin po zahájení léčby a vrací se na původní úroveň 48-72 hodin po ukončení léčby. Obecně je lék z těla zcela vyloučen nezměněnou stolicí nebo močí během 3-5 dnů.

Indikace pro použití přípravku Xenical


Přípravek se používá především jako dlouhodobá léčba v kombinaci s nízkokalorickou dietou u osob s nadváhou (BMI vyšší nebo rovno 28) a obézních pacientů (BMI vyšší nebo rovno 30).

Pokud se celková hmotnost pacienta během 12 týdnů od zahájení léčby nesníží alespoň o 5 %, léčba by měla být ukončena.

Před zahájením léčby požádejte svého lékaře o doporučení individuální terapie.


Existují nějaké kontraindikace jeho použití?


Ano, užívání přípravku Xenical podléhá kontraindikacím, stejně jako každý jiný lék. Před zahájením léčby si je pečlivě přečtěte.

Hlavní kontraindikace jsou uvedeny níže:

 • Přecitlivělost na orlistat nebo jiné pomocné látky;
 • cholestáza (snížení nebo přerušení vylučování žluči);
 • chronický malabsorpční syndrom (porucha vstřebávání živin ve střevě, při níž je narušeno trávení v lumen tenkého střeva a transport živin střevní stěnou);
 • těhotenství;
 • kojení.


Xenical a děti


Nedoporučuje se používat u dětí mladších 12 let.

Lze při užívání přípravku Xenical pít alkohol?


Současné užívání přípravku Xenical a alkoholu se přísně nedoporučuje, protože existuje vysoké riziko duševních a fyzických poruch.

Ovlivňuje přípravek Xenical reakční dobu při řízení?


Podle dlouhodobých studií nemá Xenical žádný vliv na rychlost reakcí při řízení vozidel a obsluze složitých strojů.


Nežádoucí účinky léčby přípravkem Xenical


Obecně je lék pacienty poměrně dobře snášen.

U určitého procenta lidí se však vyskytly nežádoucí účinky, mezi které patří:

 • Mastný výtok z konečníku;
 • Plynatost;
 • Steatorea (vylučování přebytečného tuku stolicí);
 • zvýšená frekvence vyprazdňování a inkontinence stolice (častější v prvních 3 měsících po zahájení léčby).
 • bolest nebo nepříjemné pocity v žaludku nebo konečníku.
 • volné stolice;
 • infekce močových cest;
 • úzkost;
 • svědění;
 • vyrážka;
 • angioedém (Quinckeho edém - náhlý lokální otok tkání). Nejčastěji se vyskytuje na obličeji - rtech, jazyku, sliznici úst a/nebo krku, očních víčkách nebo rukou);
 • anafylaktické reakce (náhlé, závažné a potenciálně život ohrožující alergické reakce);
 • hepatitida;
 • cholestáza.

V případě anafylaktických reakcí, angioedému, cholestázy nebo hepatitidy okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc; v ostatních případech přestaňte přípravek užívat a vyhledejte lékaře.


Předávkování přípravkem Xenical


Při předávkování přípravkem nebyly pozorovány žádné zvláštní reakce. Pro jistotu by měl být pacient sledován po dobu 24 hodin.


Specifické použití


Během užívání byly hlášeny případy krvácení z konečníku. V případě závažných a/nebo přetrvávajících příznaků se doporučuje další vyšetření.

Doporučuje se doplňková antikoncepce, aby se zabránilo možnému selhání perorální antikoncepce, ke kterému může dojít v případě těžkého průjmu.

U pacientů s chronickým onemocněním ledvin a/nebo sníženým objemem cirkulujících tekutin bylo hlášeno selhání ledvin.

Pacienti s epilepsií. Je třeba dbát zvýšené opatrnosti, protože orlistat může narušit rovnováhu antikonvulzivní léčby a způsobit záchvaty.

Xenical by neměl být podáván společně s cyklosporinem.

Složení a forma výrobku


Přípravek je dostupný ve formě tobolek, každá tobolka obsahuje 120 mg účinné látky orlistat. Konfigurace a počet tablet obsažených v balení se mohou lišit v závislosti na výrobci.

Kromě hlavní účinné látky obsahuje Xenical tyto pomocné látky: mikrokrystalickou celulózu, glykolát sodné soli škrobu, laurylsíran sodný, povidon K 30, mastek, karmínové indigo (E 132), oxid titaničitý (E 171), želatinu.

Dávkování a podávání přípravku Xenical


Xenical se užívá perorálně, 1 tobolka (120 mg) třikrát denně s každým jídlem (nebo nejpozději 1 hodinu po jídle) a zapíjí se dostatečným množstvím vody.

Během léčby je třeba dodržovat nízkokalorickou dietu, která neobsahuje více než 30 % celkových kalorií. Denní dávka by měla být rozdělena do tří hlavních jídel.

Nejčastěji se Xenical užívá po dobu 6-12 měsíců nebo déle, aby se vytvořil a upevnil důsledný návyk správné výživy, který zabrání druhému zvýšení tělesné hmotnosti po ukončení užívání léku. Průměrný úbytek hmotnosti za měsíc se pohybuje mezi 1,5 a 6 kg.


Xenical nebo Alli


Generikum je lék, který má ve svém základu a složení stejné množství a kvalitu účinné látky jako originální lék, ale cena generika je mnohem nižší.

Alli je generická verze původního značkového léku Xenical. Není tak účinný jako originál, ale je mnohem levnější. Alli je volně prodejný lék a obsahuje poloviční dávku přípravku Xenical (tj. 60 mg).

Alli funguje podobně jako Xenical a zabraňuje tělu trávit část zkonzumovaného tuku. Protože je však dávkování nižší, obvykle zabraňuje trávení pouze asi 1/4 tuku ve stravě, na rozdíl od 1/3 Xenicalu.

Celkově mají oba produkty podobné vlastnosti, ale pokud chcete výraznější účinek, vezměte si Xenical, zatímco pokud je důležitějším faktorem cena, zvolte Alli.

Závěr


Pokud jste odhodláni bojovat s obezitou, lepšího partnera nenajdete. Nezapomeňte, že Xenical není bleskový efekt a dosažení těla vašich snů bude trvat dlouho, takže nezapomeňte na speciální dietu a volnou procházku v parku jako minimální fyzickou aktivitu.

Pamatujte si: všeho na tomto světě lze dosáhnout, pokud se budete dostatečně snažit!

 • Adam Němec

  Skvělý produkt, mohu se jen vyjádřit k stymulantům, který dodá a udrží vás vzhůru a nabitou energií.

 • Vlastimil

  Dobrá cena, dobrý produkt. Působí skvěle jako doplněk opět zapnuto a vypnuto.

Vytvořte si vlastní recenzi
Hodnocení webu:
Webová stránka
Cena/ Výkon
Doprava
Doporučení
Zákaznická recenze:

Používáním webových stránek tabletybezreceptu.com souhlasíte s našimi zásadami používání souborů cookie.