Antabus (Disulfiram) koupit online
4.87 / 68

Antabus (Disulfiram) koupit online

4.87 / 68

Antabus je lék na chronický alkoholismus. Antabus blokuje enzym, který se podílí na zpracování alkoholu, což způsobuje velmi nepříjemné vedlejší účinky, které mohou dále bránit pití.

937.74Kč 984.62Kč

Antabus: říkáme ne závislosti na alkoholu


Globalizace, neustálý stres, rychlé životní tempo, problémy v práci nebo doma... to vše vede k touze po odpočinku. Na začátku to může být sklenka piva nebo vína, ale když stres skončí, často se stává, že člověk zvýší dávku nápoje a začne ho pít pravidelně, protože po jeho vypití má iluzorní dojem, že všechny problémy zmizí a rozplynou se ve vzduchu. Pro některé lidi je to rybářský prut, na který se chytí, a pak následuje mnohem silnější alkohol, který, pokud se včas nezastaví, se může stát vážnou závislostí. To je jen jeden z mnoha způsobů, jak se může alkoholismus rozvinout.

Alkoholismus je onemocnění, jehož rozvoj je způsoben častou konzumací alkoholu, postupným zvyšováním dávky a patologickou touhou po alkoholu. Časem to vede k vážným zdravotním problémům a často i k rodinným a sociálním problémům.

Podle sociologů se v posledních letech v České republice zvýšil výskyt alkoholismu. Podle některých studií konzumuje 8 milionů lidí příliš mnoho alkoholu.

Pokud jste se vy nebo vaši blízcí ocitli v této situaci a chcete s tímto problémem skoncovat, doporučujeme vám přečíst si náš článek o přípravku Antabuse.

V naší lékárně naleznete nejen kompletní popis tablet Antabus, ale také nejlepší cenu a možnost objednat online odkudkoli v zemi bez lékařského předpisu.

Pokud jste však tento lék nikdy předtím neužívali, měli byste se nejprve poradit s odborníkem a nezahajovat léčbu sami.


Antabus cena


Cena přípravku Antabuse v naší online lékárně vás příjemně překvapí, protože našim zákazníkům nabízíme speciální slevy a vždy se snažíme, abyste se k nám pro nákupy opakovaně vraceli. Důležitými faktory vaší loajality bude nejpohodlnější nákup léku a nejlepší cena.

Mohu si koupit antabus bez lékařského předpisu?


Snažíme se, aby naši zákazníci byli maximálně spokojeni s příjemným a snadným nákupem léků na našich webových stránkách.

Zde si můžete koupit Antabus bez lékařského předpisu za nejlepší cenu a za nejpříjemnějších podmínek, protože objednání léku přímo z domova je jedním z nejpříjemnějších aspektů online nakupování. Přitom si pečlivě přečtěte informace o účincích léku a všech možných nežádoucích účincích, které se mohou při jeho užívání vyskytnout.

Dále nemůžeme zaručit, že je možné koupit Antabuse v běžných lékárnách bez lékařského předpisu.


Výhody nákupu z online lékárny


Hlavní výhodou online lékáren je možnost zakoupit požadovaný lék za sníženou cenu, protože nemusíte platit nadměrné náklady, které běžné offline lékárny hradí při tvorbě cen léků.

Jistě oceníte i pohodlí online objednávání, protože nemusíte vůbec opouštět svůj domov nebo kancelář, přizpůsobovat se rozvrhu lékárny, čekat ve frontě nebo se obávat nákazy určitou infekcí, a požadovaný lék vám bude doručen na vaši adresu kdekoli v zemi. Zůstanete v anonymitě, protože lékárny uchovávají údaje o svých zákaznících v tajnosti.


Co je Antabus


Antabus je účinný lék na chronický alkoholismus, který pomáhá rozvíjet silný negativní reflex na vůni a chuť jakéhokoli alkoholu a při dlouhodobé léčbě se rozvíjí částečná nebo v některých případech úplná nesnášenlivost alkoholu.

Jak Antabuse funguje: mechanismus účinku


Po vstupu do těla narušuje účinná látka disulfiram metabolismus alkoholu. Blokováním enzymatické biotransformace alkoholu způsobuje disulfiram po požití alkoholu hromadění acetaldehydu v krvi s rozvojem charakteristických toxických účinků (nevolnost, zvracení, zčervenání kůže, pocit horka v obličeji a horní části trupu, bolest na hrudi, dýchací obtíže, šelest v hlavě, palpitace, závratě, pocit strachu, zimnice).

Po perorálním podání se rychle, ale ne zcela (70-90 %) vstřebává v trávicím traktu. Doba účinku při perorálním podání je 48 hodin. Disulfiram se rychle metabolizuje redukcí na diethyl-dithiokarbamát, který se vylučuje jako konjugát, nebo na diethylamin a disulfid uhličitý (4 až 53 %). Ten se vylučuje plícemi.

Jaké jsou indikace pro užívání přípravku Antabus?


Antabus se používá při chronickém alkoholismu. Tento lék může zabránit pití alkoholu, protože při současném užívání přípravku Antabuse s alkoholem způsobuje nepříjemné vedlejší účinky.

Antabus se často používá v kombinaci s léčbou závislosti na alkoholu a poradenskou podporou.

Pacienti by měli být upozorněni na nebezpečí reakcí způsobených nesnášenlivostí alkoholu.


Jaké jsou kontraindikace


Existují relativní i absolutní kontraindikace užívání tohoto léku (vysoce nebezpečné pro zdraví a život, při kterých je užívání léku zcela zakázáno).

Mezi ty absolutní patří:

 • Závažná onemocnění kardiovaskulárního systému, sluchových orgánů (zánět sluchového nervu) a očí (glaukom, zánět očního nervu);
 • Těžké selhání jater;
 • Bronchiální astma, plicní emfyzém;
 • plicní tuberkulóza;
 • onemocnění krvetvorných orgánů;
 • diabetes mellitus;
 • tyreotoxikóza;
 • epilepsii a epileptické záchvaty jakékoli geneze;
 • duševní onemocnění;
 • exacerbace vředové choroby;
 • onemocnění ledvin;
 • zhoubných nádorů;
 • polyneuritida jakékoli etiologie;
 • těhotenství;
 • Kojení;
 • Individuální přecitlivělost na lék.

Příbuzný:

 • Kompenzace kardiovaskulárních onemocnění;
 • Pokročilý věk (nad 60 let);
 • Žaludeční a duodenální vřed v remisi;
 • reziduální účinky cerebrovaskulárního onemocnění;
 • předchozí psychózy spojené s disulfiramem (antabusem).
 • Opatrnosti je třeba u pacientů s renální insuficiencí nebo hypotyreózou, zejména v případě možného spojení s alkoholem.

Tento lék se nepoužívá ke snížení hmotnosti a nepoužívá se při léčbě obezity.


Jaké nežádoucí účinky se mohou vyskytnout u přípravku Antabus


Antabus může mít závažné vedlejší účinky, proto se používá pouze tehdy, pokud jiná léčba není možná nebo účinná. Před zahájením léčby disulfiramem se pacient podrobí důkladnému lékařskému vyšetření. Pokud neexistují žádné kontraindikace, je pacientovi vysvětlen smysl léčby a je upozorněn na vážné nebezpečí, které představuje požívání alkoholu během léčby.

Při užívání léku jsou poměrně časté následující reakce, zejména na začátku léčby kovová chuť v ústech, vzácně hepatitida, neuropsychiatrické poruchy, periferní polyneuritida, poruchy paměti, dezorientace, astenie, bolest hlavy, alergické kožní reakce) nebo kombinace disulfiramu a etylalkoholu (kolaps, poruchy srdečního rytmu, záchvaty anginy pectoris, infarkt myokardu, zvětšení mozku, hemoragická mozková příhoda).

Toto není úplný seznam nežádoucích účinků; mohou se vyskytnout další nežádoucí příznaky.

Pokud se u vás vyskytne některý z těchto nežádoucích účinků, obraťte se co nejdříve na svého lékaře!


Co se stane v případě předávkování


Předávkování disulfiramem a etylalkoholem (tyto případy jsou pozorovány především při sebevražedných pokusech) je doprovázeno zmateností, kolapsem, kómatem a neurologickými komplikacemi. Smrtelná dávka pro člověka je přibližně 30 g.

Léčba je naléhavá a musí ji předepsat lékař s ohledem na typ předávkování.

Interakce s jinými léky a přípravky


Pokud užíváte léky na lékařský předpis, vždy se před zahájením léčby přípravkem Antabuse poraďte se svým lékařem.

Tento léčivý přípravek se může vzájemně ovlivňovat s následujícími přípravky: ústní vody (obsahující alkohol), sirupy proti kašli, některé léky proti křečím.

Tento lék může zvýšit nežádoucí účinky kofeinu. Vyhněte se pití velkého množství nápojů s obsahem kofeinu (káva, čaj, cola) nebo konzumaci velkého množství čokolády.

Antabus a alkoholické nápoje


Antabus by neměl být užíván bez vědomí pacienta, protože současné užívání disulfiramu a alkoholu může způsobit závažné poškození orgánů a v některých případech i smrt. Antabus by neměl být užíván dříve než 12 hodin po dávce alkoholu a po dobu 14 dnů po poslední dávce.


Složení a léková forma přípravku Antabus


Antabus je k dispozici v šumivých tabletách po 50 nebo 100 kusech v lahvičce z tmavého skla. Existují různé varianty dávkování: 200 mg, 400 mg. To znamená, že 1 tableta obsahuje 200 nebo 400 mg účinné látky disulfiramu.

Pomocné látky: povidon, kukuřičný škrob, hydrogenuhličitan sodný, kyselina vinná, koloidní oxid křemičitý, mastek, mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý.

Zvláštnosti požití a dávkování


Lék se užívá perorálně. Před užitím tablety je třeba ji rozpustit v 0,5-1 sklenici vody, bez ohledu na příjem potravy.

Před užitím léku se poraďte s lékařem a nechte si provést veškerou potřebnou diagnostiku těla, abyste se vyhnuli závažným nežádoucím účinkům!

Denní dávka se předepisuje individuálně. Nejčastěji se užívá průměrná dávka 200-500 mg až 2krát denně.

Během 7-10 dnů léčby musí být proveden dysulfiramalkoholový test (po užití přípravku Antabuse v množství 500 mg musí pacient vypít vodku (20-30 ml), pokud je reakce slabá - doporučuje se zvýšit množství alkoholu o 10-20 ml, ale ne více než 100-120 ml na jeden test. Test by měl být prováděn pravidelně: každé 1-2 dny, pokud je pacient hospitalizován, nebo každé 3-4 dny, pokud je pacient léčen ambulantně.

Na konci hlavní léčby lze pod přísným lékařským dohledem podávat udržovací dávku 150-200 mg přípravku Antabuse, aby se zabránilo recidivě. V udržovací dávce lze pokračovat až 3 roky.


Antabus a jeho generika


Generikum je lék, který obsahuje stejné množství a kvalitu účinné látky jako originální přípravek. Generické léky jsou vyráběny farmaceutickými společnostmi po vypršení patentu na originální lék. Generické léky jsou obvykle levnější než originály, ale jsou stejně účinné.

Generické Antabus: disulfiram, esperal, tetural, ledevin.

Pomůže mi Antabus?


Stejně jako u jiných léků je důležité dodržovat předepsané dávkování a všechny pokyny lékaře. V tomto případě vám produkt pomůže vyvinout averzi vůči alkoholu a vrátit se k plnohodnotnému a zdravému životu.

Důležitým krokem na cestě k uzdravení je objednání přípravku Antabuse na našich webových stránkách.

Před použitím přípravku Antabus si znovu přečtěte návod k použití a naše doporučení.

 • Matěj Hrdina

  Jsem oficiálně čistý od 07.02.21! Všem přeji hodně štěstí.

 • Eliška

  Piju už téměř 20 let a nikdy jsem se nesnažil přestat. S přibývajícím věkem jsem začal více myslet na své zdraví a rozhodl jsem se, že opravdu musím přestat pít. Stanovil jsem si datum začátku užívání Antabusu, pět dní jsem nepil a začal jsem s léčbou. Nejdřív jsem si opravdu toužil dopřát pivko, což obvykle dělám po večerech. Potom jsem nenáviděl i samotný zápach alkoholu. Nyní se cítím pohodlně s lidmi, kteří pijí, a jsem ochotný jim dát radu, pokud o to mají zájem.

 • Drahoslav Kadlec

  Antabuse 100% doporučuji! Tablety beru 268 dní a nechci tvrdit, že mě ten lék úplně vyléčil, ani to není pravda. Mám sice nutkání pít, ale pokaždé jsou časové intervaly mezi těmito nutkáními delší a delší. Je to dobrá tabletka na odvykání pití, ale nenechte se zmást, potřeboval jsem pevnou vůli.

 • Martin Novák

  Chtěl bych se podělit o svou zkušenost s používáním přípravku Antabus. Je to už dva roky, co jsem začal tento lék užívat. Posledních 19 měsíců jsem byl po celou dobu střízlivý. Když jsem pokoušel pít, měl jsem strašnou reakci. Obličej mě hořel, tělo mě brnělo a měl jsem silný panický záchvat. NIKOMU takové experimenty nedoporučuji!

Vytvořte si vlastní recenzi
Hodnocení webu:
Webová stránka
Cena/ Výkon
Doprava
Doporučení
Zákaznická recenze:

Používáním webových stránek tabletybezreceptu.com souhlasíte s našimi zásadami používání souborů cookie.