Koupit Propecia (Finasteride) bez lékařského předpisu v České republice
4.81 / 29

Koupit Propecia (Finasteride) bez lékařského předpisu v České republice

4.81 / 29

Tak si dejte šálek kávy: můžete si ji nechat uvařit v supermoderním kávovaru, který se řadí mezi zázraky dnešní doby. Chápete? Povíme vám o zázračném léku na plešatost: Propecia. Je spravedlivé říci, že to není kouzelné lízátko, je to lék a ano, může mít vedlejší účinky, ale většina lidí, kteří užívali Propecia, zjistili, že je velmi účinný, protože vlasy zůstaly, neobjevila se žádná nová plešatost a vedlejší účinky byly minimální nebo žádné.

939.71Kč 986.70Kč

Ne plešatosti! Propecia: lék Donalda Trumpa u postele


Chcete se dozvědět skvělou, i když poměrně zřejmou novinku? Žijeme v 21. století a máme přístup k věcem, které by před 100 lety byly odsunuty do sekce science fiction.

Takže například gadget ve vašich rukou? Co to je, telefon, notebook? Představte si tento předmět v rukou člověka, který žil před 100 lety!

Proslýchá se, že Propecia na plešatost užíval Donald Trump, ale možná to vůbec není fáma. Když si celebrity mohou dovolit přestat plešatět, proč bychom nemohli následovat jejich příkladu? Zejména na stránkách naší online lékárny najdete nejlepší cenu, objektivně příjemné slevy pro vaši peněženku, rychlé online objednání a jen několik dní čekání na doručení.

Pokud jste již obeznámeni s lékem Propecia, znáte jeho výhody a nevýhody a již jste si vybrali balení s požadovaným počtem tablet, vyplňte online objednávkový formulář.

Chcete-li si přečíst úplné informace o tabletách Propecia, zůstaňte s námi!

Cena přípravku Propecia


Cena přípravku Propecia v naší online lékárně je velmi dostupná a klesá s rostoucím počtem tablet v balení.

Například Propecia 1 mg v balení 20 tablet stojí 1,29 EUR.

Pokud si koupíte balení přípravku Propecia 1mg/90mg, dostanete cenu 0,77 EUR za 1 tabletu a 4 tablety jako dárek.

Pokud si koupíte balení 20 tablet Propecia 5 mg, dostanete 1,89 EUR.

Získáte také balení přípravku Propecia 5 mg/90 tablet za 1,44 EUR a 4 tablety obdržíte jako dárek.

Můžete tedy vidět, že cena za tabletu v lékárně klesá s rostoucím počtem tablet v balení.


Mohu si koupit Propecia bez lékařského předpisu


Naše vztahy se zákazníky definujeme jako důvěrné, a proto si můžete koupit Propecia bez lékařského předpisu, aniž byste opustili svůj domov nebo stůl. Děláme vše pro to, abyste se cítili pohodlně a bezpečně.

Ano, v naší online lékárně si můžete koupit Propecia bez lékařského předpisu, zatímco v jiných lékárnách můžete potřebovat lékařský předpis.

Výhody nákupu v online lékárně (koupit, objednat online)


Jaké jsou výhody nákupu Propecia v online lékárně? Za prvé, Propecia si můžete koupit bez lékařského předpisu. Za druhé, Propecia si můžete objednat online - za vámi je vaše pohodlné křeslo nebo pohovka, případně stolek v kavárně s voňavou kávou a croissantem. Není třeba hledat lék v několika lékárnách nebo stát ve frontě v dusné místnosti. Stačí vyplnit online objednávkový formulář a počkat na doručení na vámi zvolenou adresu.


Co je Propecia


Propecia je lék používaný k léčbě vypadávání vlasů u mužů (androgenní alopecie).

Pomáhá tělu nejen obnovit pokrytí vlasů, ale také je udržet pevně na místě.

Propecia je poměrně rychlá a účinná, ale doba hmatatelného účinku závisí na každém jednotlivém případě.

Je patrné, že ve většině případů začnou vlasy růst po celé hlavě, začínají v temenní oblasti a končí hlubokými lysinami blíže k čelu. Místo vypadaných vlasů dorůstají nové, silné a zdravé vlasy.

Kde se Propecia používá


Propecia je předepisována k léčbě hyperplazie prostaty a jako součást hormonální terapie u transsexuálních žen.

Mechanismus účinku přípravku Propecia


Abychom přesně pochopili, jak Propecia funguje, musíme začít s hlavním aspektem. Co je alopecie?

Alopecie je zničení vlasového folikulu; existují různé typy alopecie, ale nás zajímá ta, kterou lze ovlivnit účinnou látkou finasterid. Mluvíme o androgenetické alopecii nebo jinými slovy o mužské plešatosti.

Shrňme: mužská plešatost začíná nejčastěji na čele. Vlasy se ztenčují a směrem k zadní části hlavy začínají nabývat tvaru písmene "M". Vlasy se časem ztenčují a zkracují, čímž se po stranách hlavy vytváří tvar písmene U nebo jinými slovy podkovovitý tvar.

Proto pilulky Propecia obsahují účinnou látku finasterid.Co finasterid dělá? Snižuje produkci hormonu dihydrotestosteronu (inhibuje reakce syntézy hormonu tím, že blokuje jeho působení), který svým působením ničí vlasové folikuly. Tímto způsobem se postupně zpomaluje vypadávání vlasů.


Indikace pro užívání přípravku Propecia


Mužská plešatost - androgenní alopecie.

Propecia je předepisována k léčbě vypadávání vlasů u mužů.

Kontraindikace přípravku Propecia


Přecitlivělost na účinnou látku finasterid, obstrukční uropatie, rakovina prostaty. Pacienti s renální insuficiencí mohou přípravek užívat pouze po konzultaci s lékařem.

Propecia není indikována k léčbě vypadávání vlasů u žen a dětí.


Nežádoucí účinky přípravku Propecia


Propecia je velmi mírná, ale zaznamenali jsme některé nežádoucí účinky, jako jsou sexuální dysfunkce (erektilní dysfunkce, ejakulační dysfunkce, snížené libido).

Tip: Pokud během užívání přípravku Propecia zaznamenáte pokles sexuální touhy a/nebo první příznaky sexuální dysfunkce, přestaňte přípravek užívat a poraďte se s trichologem.

Pokud se nemůžete obrátit na specialistu, poraďte se se svým praktickým lékařem.

Mezi další hlášené nežádoucí účinky patří zvětšení mléčných žláz, změny hustoty prsní tkáně a kožní vyrážky.

Účinnost a délka léčby přípravkem Propecia


Před zahájením léčby je dobré vědět, že účinek léku se začíná hromadit v těle s účinnou látkou finasteridem, často až po 3-4 měsících od zahájení léčby, zatímco maximálního účinku je dosaženo po 2 letech užívání.

Poznámka: Podle řady studií pomáhá pravidelné užívání přípravku Propecia po dobu jednoho roku 48 % pacientů obnovit růst vlasů a po dobu dvou let 66 % pacientů.

Délku léčby přípravkem Propecia by měl přednostně posoudit lékař. K udržení účinku se však doporučuje nepřetržité užívání léku. Pokud je léčba přerušena, účinek začne mizet přibližně po 6 měsících a alopecie se vrátí na původní úroveň po 9-12 měsících.


Dávkování přípravku Propecia


Propecia 1 mg je určena k léčbě vypadávání vlasů u mužů ve věku od 18 do 41 let. Doporučená dávka je 1 tableta po 1 mg jednou denně.

U mužů v jiných věkových skupinách může lékař rozhodnout, zda je vhodné tento lék užívat.

Propecia 5 mg je indikována k léčbě benigní hyperplazie prostaty. Doporučená dávka je 1 tableta 5 mg jednou denně.

Propecia se užívá perorálně s tekutinami a polyká se celá. Tablety by se neměly dělit ani drtit.

Příjem přípravku Propecia není závislý na příjmu potravy.

Nejlepší je nastavit stejný denní režim příjmu.

Co dělat, když si zapomenete vzít Propecia


Pokud zapomenete užít přípravek Propecia v předepsaném čase, nemusíte si brát další tabletu; stačí pokračovat v užívání jako obvykle, tj. následující den ve správný čas; neměli byste si brát dvojitou dávku, abyste nahradili vynechanou dávku.

Důležité: užívání větší dávky přípravku Propecia nepřinese očekávané účinky na růst vlasů a může způsobit další nežádoucí účinky.

Užívání přípravku Propecia ženami


Propecia se nedoporučuje ženám kvůli možným závažným nežádoucím účinkům.


Generická Propecia


Co je to generický lék? Jedná se o lék s jiným obchodním názvem než původní. Jinými slovy, generická Propecia je účinná látka finasterid, která byla vydána pod jiným názvem.

Interakce přípravku Propecia s jinými léky


Nebyly zjištěny žádné klinicky významné interakce přípravku Propecia s jinými léky.

Nedoporučuje se však užívat lék společně s jinými tabletami. V případě potřeby užijte další tablety s odstupem 30 minut nebo 1 hodiny.

Propecia a alkohol


Konzumace nadměrného množství silného alkoholu během užívání tohoto léku snižuje jeho účinnost. Účinky finasteridu nejsou sníženy konzumací mírného množství alkoholu.

Závěrečné slovo


Takže pokud jste si již položili otázku "Kde koupit Propecia?" nebo "Kde koupit Finasterid?". - můžeme vás ujistit, že jste našli to správné místo. Příznivá cena, pohodlné doručení a, což je velmi důležité, informace o léku jsou přímo před vámi!

 • Alois Pospíšil

  Těžko tomu uvěřit, ale ve skutečnosti mi to stoprocentně zastavilo vypadávání vlasů do měsíce. Pokud řídnete, pořiďte si to co nejdříve.

 • Kryštof Pokorný

  Jsem tak šťastný !!! Tento produkt obnovil mé vlasy svým kouzelným vzorcem! Mám vlasy na místech, o kterých jsem nikdy předtím nevěděl, že je mám! Jako moje čelo! A můj ukazováček! (Jen ten levý)

 • Eduard

  Netrpělivě čekáme na skvělé výsledky.

 • Denis Růžička

  Zboží přišlo přesně tak, jak bylo slíbeno. Mohl jsem okamžitě začít onovení vlasů.

Vytvořte si vlastní recenzi
Hodnocení webu:
Webová stránka
Cena/ Výkon
Doprava
Doporučení
Zákaznická recenze:

Používáním webových stránek tabletybezreceptu.com souhlasíte s našimi zásadami používání souborů cookie.