Modafinil online lékárna
4.76 / 38

Modafinil online lékárna

4.76 / 38

Jste stále unavení? Máte nedostatek energie a v práci spěcháte? Blíží se zasedání a vy se potřebujete naučit program roku? Nepropadejte panice: existuje pro vás účinný psychostimulant s názvem Modafinil.


Pomůže vám soustředit se na nejdůležitější úkoly, umožní vám zpracovávat velké množství informací, zlepší vaši paměť, zvýší efektivitu, učiní vás odolnými vůči stresovým faktorům a především vám zabrání usnout, když se nedělají potřebné věci.
1052.31Kč 1104.92Kč

Modafinil - vaše energie na celý den


Chcete již získat tento kouzelný lék? Pokud jste obeznámeni s působením modafinilu, jednoduše si objednejte online na našich webových stránkách a užijte si energii uvolněnou během okamžiku.

Pokud je to pro vás naopak neobjevený lék, pak vám před jeho koupí doporučujeme přečíst si náš materiál, ze kterého se dozvíte, jak modafinil působí na lidský organismus, indikace a kontraindikace jeho užívání, možné nežádoucí účinky a také, kde v České republice můžete lék koupit a proč je nejlepší cena v naší lékárně.

Cena Modafinilu


Shodneme se, že všichni milujeme dárky a bonusy. Pro naše zákazníky jsme vyvinuli systém věrnostních a motivačních slev. Kromě neuvěřitelně příznivé ceny v naší online lékárně vás při nákupu modafinilu příjemně potěší další bonusy. Pokud si objednáte balení 10 200 mg tobolek, bude cena jedné tablety 4,1 EUR oproti obvyklým 4,3 EUR. Pokud si objednáte balení 360 tablet, bude vás 1 tableta stát pouze 1,63 EUR a navíc obdržíte 20 tablet jako dárek.

Máme rádi své zákazníky a jsme vždy připraveni poskytnout vám pouze kvalitní výrobky od oficiálních výrobců za nejlepší ceny.


Mohu si koupit modafinil bez lékařského předpisu?


Ano, modafinil si můžete koupit bez lékařského předpisu v naší online lékárně, avšak jakákoli jiná lékárna může k nákupu vyžadovat lékařský předpis.

Výhody nákupu léků z online lékárny


Je na místě pochopit, proč našim zákazníkům rádi poskytujeme jen ty nejlepší ceny. Odpověď je jednoduchá: nemusíme platit dodatečné náklady, které musí nést všechny lékárny na hlavní ulici. Drahý pronájem prostor lékárny, náklady na krásné výlohy, platy lékárníků a dalšího personálu, účty za služby a další daně - to vše se vždy objeví na účtu zákazníka, protože lékárny do něj vkládají další marži, která tvoří náklady pro konečného spotřebitele. Vaše léky můžeme snadno dodat přímo z našeho skladu a naši speciálně vyškolení manažeři vám rádi poskytnou veškeré potřebné rady.

V takovém případě nemusíte ani vstávat ze svého oblíbeného křesla nebo se zvedat z práce a běhat od lékárny k lékárně a hledat ten správný lék. Stačí vyplnit online objednávkový formulář a naši manažeři vám co nejrychleji zašlou léky, které potřebujete, s uvedením všech podrobností objednávky a zachováním vaší anonymity.


Co je modafinil a jaké jsou jeho výhody?


Modafinil je účinný lék, který pomáhá zlepšit mozkovou aktivitu a zůstat vzhůru v nejnevhodnější dobu. S jeho pomocí můžete snadno najít svůj cíl a zlepšit svůj výkon.

Modafinil je vaším věrným pomocníkem v boji proti chronické únavě a poruchám paměti. Je vaším partnerem při zkouškách a složitých projektech.

Je nejlepším přítelem sportovců při přípravě na různé sportovní soutěže a také pro dosažení osobních výsledků, protože mezi jeho účinky patří nejen výrazné zvýšení fyzické vytrvalosti, ale také snížení chuti k jídlu, čehož aktivně využívají kulturisté k vytvoření ideální postavy.

Ve Spojených státech je jeho užívání rozšířeno mezi lidmi, jejichž práce vyžaduje soustředění během dlouhých hodin a je spojena s prací na směny, jako jsou inspektoři letištního provozu, piloti, vedoucí pracovníci podniků, lékaři pracující na dlouhé směny, záchranáři, policisté a vojáci a celebrity během aktivních turistických aktivit.

Stojí za zmínku, že lék není návykový a nenávykový, stejně jako mnoho léků s podobným mechanismem účinku, a proto ani dlouhodobé užívání nezpůsobí významné nežádoucí účinky.


Jaký je mechanismus účinku modafinilu?


Po vstupu do těla působí droga na určité oblasti prodloužené míchy a způsobuje stimulaci důležitých funkcí v lidském těle. Zlepšuje se činnost dýchacího systému, zrychluje se krevní oběh a zvyšuje se rychlost duševních reakcí, což člověku umožňuje být naladěn, cítit se bdělý a vykonávat funkce a úkoly, které jsou mu svěřeny, s lehkostí a jistotou.

Předpokládá se, že všechny tyto účinky souvisejí se schopností modafinilu měnit hladiny některých mozkových neurotransmiterů, jako je histamin, dopamin, serotonin a kyselina gama-aminomáselná. Je však třeba zdůraznit, že přesný mechanismus působení modafinilu na mozek není dosud zcela jasný.

Jaké jsou indikace pro užívání modafinilu?


Modafinil se začal aktivně používat v 70. a 80. letech 20. století. Původně se lék používal k léčbě narkolepsie (poměrně vzácná chronická porucha mozku, při níž člověk náhle usíná v nevhodnou dobu) a apnoického syndromu (běžný stav spojený s náhlým snížením nebo úplným zastavením dýchání během spánku). Později se používal k léčbě poruch souvisejících s poruchami paměti a pozornosti, Alzheimerovou chorobou a depresí.

V současné době je jeho spektrum působení poměrně široké, začal být používán i zdravými lidmi jako stimulant různého druhu a kromě výše uvedených indikací lze vyzdvihnout následující skutečnosti

 • syndrom chronické únavy
 • trvalá denní ospalost;
 • hyperaktivita;
 • pomalejší reakce a rychlost vnímání;
 • zhoršená paměť;
 • snížená schopnost duševního soustředění;
 • bipolární poruchy.

Před užitím tohoto léku byste se měli poradit se svým lékařem.

Jaké jsou kontraindikace užívání přípravku?


Stejně jako všechny léky má i modafinil několik kontraindikací:

 • Individuální přecitlivělost na modafinil nebo na kteroukoli pomocnou látku;
 • Těhotenství;
 • Kojení;
 • Závažné alergické reakce.

V případě souběžného užívání perorálních antikoncepčních přípravků je třeba upozornit, že modafinil snižuje jejich účinnost a že je třeba použít alternativní antikoncepční metody.

Osoby trpící onemocněním jater nebo závažným kardiovaskulárním onemocněním by nikdy neměly užívat modafinil bez předchozí konzultace s lékařem.


Jaké nežádoucí účinky může modafinil způsobit


Někteří pacienti uváděli následující nežádoucí účinky při užívání modafinilu: časté bolesti hlavy, nespavost, nevolnost, průjem, dyspeptické potíže, kopřivka, olupování kůže, svědění, bolesti zad.

V těchto případech je třeba užívání přípravku přerušit a vyhledat lékařskou pomoc.

V některých případech byly pozorovány i závažnější reakce:

 • závažné alergie postihující játra nebo krevní buňky;
 • otoky obličeje, rtů, nohou, krku; Quinckeho edém;
 • Stevens-Jonesův syndrom (závažné kožní reakce přecitlivělosti v reakci na léky),
 • multiformní erytém (zánětlivé kožní onemocnění charakterizované vyvýšenými červenými skvrnami na kůži, které často vypadají jako terče a jsou obvykle symetricky rozmístěny po těle a někdy postihují sliznice);
 • Lyellův syndrom (nejzávažnější varianta alergické dermatitidy);
 • DRESS syndrom (vzácný a závažný syndrom přecitlivělosti, potenciálně život ohrožující nežádoucí reakce na lék);
 • úzkost a neklid;
 • horečka;
 • dušnost;
 • zežloutnutí kůže a skléry;
 • ztmavnutí moči
 • celkové vyčerpání.

Pokud se některá z těchto reakcí objeví, okamžitě přestaňte lék užívat a vyhledejte lékaře.


Alkohol lze užívat současně s modafinilem


Tato kombinace by se neměla používat, protože účinek alkoholu je přímo opačný než účinek modafinilu - zpomaluje reakce a kognitivní funkce.

Modafinil a sportovci


Sportovci, zejména ti, kteří se věnují gymnastice nebo boxu, se zajímají o jeho schopnost zvyšovat koncentraci a pozornost, zlepšovat paměť a vytrvalost. Díky němu mohou rychleji a efektivněji zvládat techniky, rozvíjet taktické prvky a úspěšněji se připravovat na soutěže.

Pozor však: používání výrobku je během soutěží přísně zakázáno. Pokud se chystáte podstoupit dopingovou kontrolu, nevybírejte si pro zlepšení svých výsledků modafinil, protože tento lék je Světovou antidopingovou agenturou zakázán.

Modafinil a studenti


Modafinil je známý jako silný intelektuální stimulant, který pomáhá studentům zlepšit koncentraci, zapamatovat si a zpracovat velké množství informací, což může být užitečné během vážného studia, maturity nebo zkouškového období.


Složení a forma léku


Lék je dostupný ve formě tablet; každá tableta obsahuje určitou dávku (100 mg nebo 200 mg) účinné látky a řadu pomocných látek.

Počet tablet obsažených v balení, jejich uspořádání, barva a tvar se mohou lišit v závislosti na společnosti, která lék vyrábí.

Dávkování a podávání modafinilu


Lék je k dispozici ve formě tablet, z nichž každá obsahuje určitou dávku (100 mg nebo 200 mg) účinné látky a řadu pomocných látek:

Počet tablet obsažených v balení, jejich uspořádání, barva a tvar se mohou lišit v závislosti na výrobci léku.

K dispozici jsou dvě lékové formy tablet: 100 mg a 200 mg.

Přípravek by se měl užívat ráno po jídle a zapíjet dostatečným množstvím vody.

Obvyklá denní dávka je 100-200 mg, ale v některých případech lze dávku zvýšit až na 400 mg denně. Pokud chcete dobře spát, neměl by se modafinil užívat odpoledne.

Před zahájením užívání modafinilu byste se měli poradit se svým lékařem, který určí potřebnou denní dávku.

Pokud potřebujete v následujících 3-4 hodinách zvýšit svou aktivitu, doporučujeme užít 50 mg. Doporučuje se začít s nejnižší dávkou.

100 mg vás udrží vzhůru až 8 hodin, což je ideální dávka pro ty, kteří mají hodně práce, ale chtějí usnout do půlnoci.

200 mg modafinilu výrazně zlepšuje kognitivní funkce a udržuje vás vzhůru až 12 hodin.

400 mg modafinilu vás udrží vzhůru po dobu 24 hodin, ale buďte s touto dávkou opatrní a neužívejte ji pravidelně. V tomto případě by měla být dávka rozdělena do dvou dávek, ráno a večer.

Vyšší dávky nezlepšují kognitivní funkce, takže nemá smysl je překračovat.

Nejúčinnější je užít pilulku 2-3 hodiny před důležitou událostí, při které se musíte tvrdě soustředit, ať už jde o trénink nebo zkoušku.


Modafinil a generika


Provigil je patentovaný lék s účinnou látkou modafinil. Provigil má stejné spektrum účinku jako modafinil.

Existuje několik generik, tj. generických léků (založených na stejném množství a kvalitě účinné látky jako originální lék), které jsou téměř identické s Provigilem a Modafinilem.

Nejoblíbenější generika modafinilu jsou Modvigil a Modalert. Obsahují stejnou dávku účinné látky jako patentovaný lék, ale jsou mnohem levnější.

Závěr


Pokud máte pocit nedostatku energie a sníte o tom, že budete v těle skutečného supermana, který čelí těm nejtěžším a nejasným výzvám, je modafinil tou správnou volbou.

Stačí pár kliknutí a my vám tento zázračný lék dodáme na vámi zadanou adresu, ale před objednáním tablet doporučujeme znovu konzultovat naše doporučení a posoudit všechny nuance působení léku.

 • Daniela Šímková

  Ahoj všem! Je mi 33 let. Jak dlouho si pamatuji, moje myšlenky byly vždy chaotické. A z toho se stávám zcela vyčerpanou a velmi unavenou příliš brzy během dne. Modafinil zcela změnil můj postoj k práci a životu obecně. Tento preparát je jako kouzlo, už necítím strach z běžného rozhovoru.

Vytvořte si vlastní recenzi
Hodnocení webu:
Webová stránka
Cena/ Výkon
Doprava
Doporučení
Zákaznická recenze:

Používáním webových stránek tabletybezreceptu.com souhlasíte s našimi zásadami používání souborů cookie.