Jak získat Lovegra bez lékařského předpisu v České republice
4.82 / 11

Jak získat Lovegra bez lékařského předpisu v České republice

4.82 / 11

Začneš pochybovat o sobě, o něm, o vašem vztahu. Ale není tomu tak, protože právě pro ženy s nízkým libidem byla vynalezena pilulka, která není o nic méně zázračná než pro muže.


S potěšením vám představujeme Lovegru - Viagru pro ženy. Jediná tableta užitá hodinu před pohlavním stykem vás přenese přímo do výšin blaženosti, osvěží vaše vztahy a obnoví vášeň z minulých let.
617.10Kč 647.96Kč

Lovegra: klíč k dosažení vrcholu rozkoše


Hektické životní tempo, neustálý stres, hromada povinností, nedostatek času, nedostatek spánku: to vše vede k opotřebení těla, a tak si člověk nepřeje nic jiného než odpočinek v tichu. V určitém okamžiku se člověk dokonce cítí ve společnosti svého partnera nepříjemně, protože intimitu vůbec nechce, a vzpomínky na poslední pohlavní styk ho uvrhnou do zoufalství.

S Lovegrou je možné dosáhnout překvapivých výsledků! Pojďme se dozvědět, jak funguje a kde ho můžete v České republice koupit za nejlepší cenu.


Lovegra cena


Cena přípravku Lovegra se v jednotlivých lékárnách liší. Ujistěte se, že cena v naší online lékárně je nejlepší. Neustále probíhají propagační akce a bonusy. Pokud si například koupíte balení přípravku Lovegra se 4 tabletami, cena 1 tablety je zlevněna o 6,2 eura (při běžné ceně 6,55 eura), a pokud si objednáte velké balení, které obsahuje 360 tablet, cena 1 tablety je pouze 1,7 eura a jako další bonus dostanete dalších 20 tablet jako dárek.

Mohu si Lovegru koupit bez lékařského předpisu?


Ano, na našich stránkách si můžete Lovegru koupit snadno a pohodlně bez lékařského předpisu. Naši manažeři vaši žádost posoudí a co nejdříve zašlou pilulky na uvedenou adresu. Můžete se ponořit do světa potěšení, aniž byste ztráceli čas hledáním léku v běžných lékárnách.


Výhody nákupu z online lékárny


V dnešním světě chceme trávit stále méně času bloumáním po obchodě a totéž platí i pro lékárnu. Souhlasím, že je mnohem příjemnější zůstat doma, předvídat a připravit si krásný romantický večer, než běhat od lékárny k lékárně a červenat se a ptát se lékárníka, zda je k dispozici zázračná pilulka Lovegra.

Zakoupením produktu v naší online lékárně můžete objednávku provést kdykoli během dne nebo v noci, sedíce ve svém oblíbeném křesle. Budeme chránit vaši anonymitu a doručíme pilulky na vaši adresu kdekoli v zemi a uspokojíme vás nejlepší cenou. Běžná lékárna přece musí počítat s náklady na pronájem a údržbu prostor lékárny, zatímco my dodáváme lék přímo ze skladů oficiálního výrobce.

Na našich stránkách si také můžete přečíst skutečné recenze od zákaznic, které si již užívají plnohodnotný sexuální život.


Jaké jsou důvody, které přispívají ke snížení libida u žen?


Pokusme se pochopit, co je to libido a jaké jsou příznaky sníženého libida. Libido je sexuální touha, sexuální instinkt, touha po orgasmu. Příznaky sníženého libida jsou: nedostatek touhy po sexu, zhoršená nálada v důsledku nespokojenosti se sexuálním životem, nechuť k sexu.

Důvodů, které přispívají k tomuto poklesu, může být mnoho. Od fyziologických až po psychosomatické. Podívejme se na ty, které se vyskytují nejčastěji:

Chronický stres
Ať už se na to díváte z jakéhokoli úhlu pohledu, stres je vylučování hormonu kortizolu, který zabíjí všechny touhy, kromě snahy co nejrychleji se vypořádat se stresovými situacemi. Stres je pro ženy nebezpečný, zejména pokud se změní hladina hormonů a dojde k přerušení menstruačního cyklu. Dlouhodobý a silný stres může dokonce vést k absenci menstruace po dobu delší než tři měsíce. Za těchto podmínek se organismus snaží přežít a vypíná reprodukční funkce, čímž co nejvíce snižuje libido.

Nedostatek spánku
Když je člověk neustále zaneprázdněn tisíci úkoly a každodenní práce mu zabírá veškerý čas, včetně dostatečného spánku, rozhodně mu nezbývá čas na intimní potěšení. I když je ve vašem životě přítomna intimita, většinou je to z pocitu povinnosti, a ne z touhy. Buďte opatrní, protože v takových případech se u vás může vyvinout silná averze vůči tomuto procesu a v nejhorším případě i vůči blízké osobě.

Problémy ve vztazích

Nedorozumění, přetrvávající konflikty, slábnoucí city, zrada a mnoho dalších různých faktorů může způsobit, že vaše přitažlivost k sexuálnímu partnerovi vyprchá. Mluvte o tom, co vás ve vztahu neuspokojuje, a analyzujte to, a možná právě užívání léků Lovegra je klíčem k oživení starých citů.


Užívání léků, které snižují libido
Mnoho léků snižuje libido: patří mezi ně prášky na krevní tlak, antidepresiva a některé antikoncepční pilulky. Nezapomeňte informovat svého lékaře o nežádoucích účincích, abyste mohli najít jiné léky, které udrží vaše libido na odpovídající úrovni.

Nízké sebevědomí
Možná trpíte nějakou tělesnou vadou nebo nedokonalostí. Nezapomeňte, že to, co nás odlišuje a vzdaluje od standardního kánonu krásy, je naše touha a jedinečnost. Pochopíte-li tedy tuto jednoduchou skutečnost, můžete se na situaci podívat ze zcela jiného úhlu a vnímat své zvláštnosti jako vznik své individuality.

Různá onemocnění
Změny hormonální rovnováhy jsou často způsobeny různými onemocněními a záněty urogenitálního systému, kardiovaskulárními chorobami a cukrovkou mohou negativně ovlivnit ženské libido. V takových případech byste se měli pečlivě poradit se svým lékařem a pokud možno zvolit lék, který neovlivňuje libido. Pokud se navíc léčíte nějakým lékem, měli byste se svým lékařem probrat možnost současného užívání přípravku Lovegra.

Škodlivé návyky
Alkoholismus, kouření a zneužívání drog potlačují libido nejen psychicky, ale také neurofyziologicky: snižují aktivitu mozkových center spojených se sexuálním vzrušením a touhou. V tomto případě potěšení ze závislosti nahrazuje potěšení, které by člověk mohl sdílet se svým partnerem.

Menopauza

Hormonální změny v těle mohou u žen způsobit ztrátu touhy nebo někdy i nepříjemné pocity při sexu - suchost nebo dokonce bolest. Lovegra může pomoci nejen odstranit suchost, ale také podpořit produkci přirozené lubrikace a prokrvení pánevních orgánů a obnovit tak vášeň a touhu jako v době největšího sexuálního života.


Co je Lovegra a k čemu se používá


Lovegra je lék určený ke zvýšení ženského libida. Díky svému působení pomůže každé dívce či ženě získat zpět její dřívější vášeň a někdy se o sobě dozvědět něco nového.

Pilulky byly vyvinuty s ohledem na všechny zvláštnosti ženského těla, nenarušují hormonální pozadí ani menstruační cyklus a nezpůsobují závislost. Není to zázrak?

Mechanismus účinku přípravku Lovegra


Lovegra patří do kategorie léků nazývaných inhibitory FDE-5. Při sexuální dysfunkci nebo sníženém vzrušení se nervové svaly napínají a blokují průtok krve.

Účinnou látkou přípravku Lovegra je sildenafil, který hraje důležitou roli v procesu vzrušení ženské sexuální reakce. Ihned po aplikaci a vstupu do ženského těla začne účinná látka normalizovat místní oběhový systém. Výsledkem je silné prokrvení pohlavních orgánů. Díky zvýšenému průtoku krve ve vaginální oblasti se žena dokáže zcela uvolnit a zlepšit citlivost svých intimních míst.

Lovegra působí na ženské tělo následujícími způsoby: zlepšení prokrvení pánevních orgánů, vylučování přirozené vaginální lubrikace, zvýšení citlivosti klitorisu a dalších erotogenních zón, zvýšení libida, zvýšení celkového tělesného tonusu.

Žena užívající lék má pohlavní styk bez bolesti a s maximálním potěšením během intimity.


Indikace k použití


Nejčastější indikace k použití jsou:

 • ztráta libida;
 • neschopnost dosáhnout uspokojení (nedostatek orgasmu);
 • snížená citlivost;
 • vaginální suchost nebo nedostatečná sekrece přirozené lubrikace;
 • frigidita.


Existují nějaké kontraindikace užívání přípravku Lovegra?


Přestože je Lovegra poměrně bezpečný lék, má několik kontraindikací pro své použití, stejně jako všechny ostatní léky. Přípravek se nesmí užívat při výskytu některého z následujících příznaků

 • Individuální nesnášenlivost účinné látky a/nebo některé z pomocných látek;
 • Zánětlivá onemocnění pánevních orgánů v akutní fázi;
 • nedávno podstoupila operaci pohlavních orgánů;
 • onkologická onemocnění;
 • Srdeční problémy (srdeční selhání, arytmie);
 • vysoký krevní tlak;
 • Anémie, leukémie a další onemocnění oběhového systému;
 • porucha funkce ledvin a jater;
 • Užívání nitritů a oxidů dusíku; současné užívání jiných stimulantů pro sexuální stimulaci.

Lovegra je pro muže zakázána, protože lék není úplným analogem mužské Viagry a byl navržen speciálně pro ženy s ohledem na zvláštnosti jejich těla.

I když neexistují žádné kontraindikace, je vhodné se před užitím přípravku Lovegra poradit s lékařem.


Měl by se lék užívat před dosažením věku 18 let?


Odborníci jednomyslně nedoporučují užívání drogy dívkám mladším 18 let. Podle některých studií se ženské libido vytváří ve věku 21-22 let a užívání těchto přípravků může ovlivnit přirozený proces tvorby libida.

Lze přípravek Lovegra užívat během těhotenství


Lék je zakázáno užívat během těhotenství a kojení.

Lovegra a alkohol


Droga není slučitelná s alkoholem, protože její současné užívání může vyvolat záchvaty agrese, úzkosti a strachu.


Řízení a užívání přípravku Lovegra


Nedoporučuje se užívat tablety před řízením motorových vozidel nebo obsluhou těžkých strojů, protože to může způsobit příznaky, jako je ztráta vědomí, rozmazané vidění, ospalost nebo závratě.


Nežádoucí účinky


Lovegra je ženami obecně velmi dobře snášena, ale při užívání léku se mohou objevit některé nežádoucí účinky.

Mezi nežádoucí účinky patří bolesti hlavy a závratě, nevolnost, bušení srdce a kolísání krevního tlaku, bolesti žaludku, bolesti svalů, zhoršené vidění. Pokud se u Vás tyto příznaky objeví, měli byste užívání tablet přerušit a poradit se s lékařem.

Kompatibilita s jinými léčivými přípravky


Není kompatibilní s léky obsahujícími nitráty, jako je nitroglycerin. Neužívejte tablety současně s grapefruitem nebo vymačkanou grapefruitovou šťávou.

Předávkování


Maximální denní dávka je 100 mg. V případě předávkování může dojít k rychlému zhoršení zdravotního stavu. Léčba je symptomatická, poraďte se s lékařem.


Složení a forma výrobku


Přípravek je ve formě růžových tobolek, z nichž každá obsahuje 100 mg sildenafilu.

Každá tableta obsahuje kromě účinné látky také tyto pomocné látky: hydrogenfosforečnan vápenatý, celulózu, hydromelózu vápenatou.

Dávkování a podávání přípravku Lovegra


Lovegra by se měla užívat perorálně s zapijte velkým množstvím vody 30-60 minut před sexem, na lačno nebo po jídle.

40-45 minut po podání začnou složky léku aktivně působit. Terapeutický účinek se projevuje po dobu 5-6 hodin.

Před užitím přípravku se doporučuje poradit se s lékařem!

Standardní dávka je 1 tableta (100 mg) nejvýše jednou za 24 hodin. Poprvé se užívá polovina denní dávky - 50 mg. Po tomto období bude jasné, jak lék působí na organismus ženy, a bude vhodné dávku později zvýšit nebo snížit.

Nikdy nepoužívejte vyšší denní dávku než 100 mg!


Závěr


Lék Lovegra (ženská Viagra) pomůže každé ženě, aby její sexuální život byl plný a kvalitní.

 • Petra Kučerová

  Pomáhá mi po rozchodu. Cítila jsem se, jako bych potřeboval více energie, protože necítím potřebu intimity, protože jsme to přerušili. Díky tomu je masturbace opravdu skvělá.

 • Věra Hájková

  Dejí vám hodně energie.

 • Milana

  OMGGGGGG! NEJLEPŠÍ pilulky! Nikdy jsem nemohla stříkat, ale beru to už 3 týdny a omg, miluji to!

Vytvořte si vlastní recenzi
Hodnocení webu:
Webová stránka
Cena/ Výkon
Doprava
Doporučení
Zákaznická recenze:

Používáním webových stránek tabletybezreceptu.com souhlasíte s našimi zásadami používání souborů cookie.