Provigil (Modafinil) bez lékařského předpisu
4.92 / 50

Provigil (Modafinil) bez lékařského předpisu

4.92 / 50

Produkt, na který se zaměříme, je Provigil, účinný lék mezinárodně známý pod neoficiálním názvem "mind pill", který vás udrží dlouho vzhůru, zlepší vaši mozkovou činnost a pomůže vám soustředit se na to, co je opravdu důležité.

978.55Kč 1027.48Kč

Provigil - chytrá pilulka pro vaši efektivitu


Jak často se nám stává, že nám chybí energie na zdánlivě jednoduché každodenní úkoly, nemluvě o složitých úkolech v práci nebo během zkouškového období. Pokud jste unavení, ospalí nebo hyperaktivní a nemůžete se soustředit, pomůže vám tento článek.

Provigil je hojně využíván osobami v profesích, které vyžadují dlouhé směny a pracovní dobu a potřebu zůstat neustále ve střehu a soustředěný. Patří mezi ně policisté, záchranáři, lékaři, operátoři ústředen, vojenský personál, inženýři a mnoho dalších.

Pokud vás tento zázračný lék zajímá, doporučujeme vám přečíst si tento článek, ve kterém zodpovíme všechny vaše otázky: co je Provigil, jak působí na organismus, zda může způsobit vedlejší účinky a kde ho koupit v České republice za nejlepší cenu.


Cena Provigilu


Cena tablet Provigil v České republice se může v jednotlivých lékárnách výrazně lišit. Nabízíme vám jedny z nejlepších cen, protože se staráme o naše zákazníky a vždy vám rádi poskytneme nejlepší nákupní podmínky. Proč je cena v naší lékárně tak nízká, vysvětlíme později, ale nyní si ukážeme na konkrétním příkladu výhody objednání léku na našich stránkách. Pokud si zakoupíte 100 mg dávkovací balení, automaticky získáte slevu a cena 1 tablety bude 3,45 EUR místo běžné ceny 3,62 EUR. Pokud si vyberete 360 kapslí, ušetříte 1,05 EUR a jako další bonus od nás obdržíte dalších 20 tablet, celkem 380 tablet. Úspory jsou zřejmé!

Mohu si koupit Provigil bez lékařského předpisu?


Ano, na našich webových stránkách si můžete snadno koupit tablety Provigil bez lékařského předpisu a obdržet je co nejdříve na uvedené adrese. Stačí vyplnit objednávkový formulář a naši kvalifikovaní manažeři vás budou kontaktovat, aby vám objasnili všechny podrobnosti. V jiných lékárnách, a to jak online, tak i tradičních, však může být vyžadován lékařský předpis.


Jaké jsou výhody nákupu léků v online lékárně?


Tempo moderního světa nám ponechává stále méně času i na důležité věci a na sebe sama. Není třeba ztrácet čas a chodit do lékárny a hledat ten správný lék. Koneckonců se budete muset přizpůsobit rozvrhu lékárny, vystát frontu vedle nachlazených lidí, abyste zjistili, že lék, který potřebujete, není na skladě. Je lepší strávit tento čas péčí o sebe a po přípravě oblíbeného čaje si objednat potřebné pilulky online, aniž byste se zvedli ze židle, a obdržet je co nejrychleji přímo doma nebo v kanceláři.

Kromě toho jistě oceníte další výhodu nákupu tablet v naší online lékárně, a to cenu léku. Zajímá vás, proč je tak levný? Je to vlastně jednoduché: nemusíme nést dodatečné náklady, které vznikají běžné lékárně, platit drahý nájem, platy zaměstnanců na každém místě, účty a další výdaje. Spolupracujeme pouze s oficiálními výrobci léků a dodáváme vám léky přímo ze skladů farmaceutických společností, protože naše úspory jsou vaše slevy a nejlepší ceny léků.


Co je Provigil a k čemu se používá?


Provigil je především nootropní lék vyvinutý ke snížení nadměrné denní spavosti způsobené zdravotním stavem zvaným narkolepsie. Narkolepsie je neurologická porucha, při níž člověk není schopen plně kontrolovat stavy spánku a bdění a může kdykoli náhle usnout, a to i při řízení auta nebo při plnění pracovních úkolů.

Postupem času ji však začali užívat i naprosto zdraví lidé, protože její pozitivní vliv na kognitivní funkce nelze přehlédnout.

Provigil je váš věrný pomocník, když potřebujete dávku léku pro vaši mysl - stačí jedna tableta - a vy se budete soustředit na důležité věci a udržíte si fantastický výkon po dlouhou dobu.

Co jsou nootropika a jak se liší od narkotik?


Nootropika jsou skupinou léků, které působí na centrální nervový systém. Používají se ke zlepšení paměti, mentální bdělosti a koncentrace. Nootropika mají zvýšit odolnost mozku vůči řadě škodlivých vlivů, jako je například přetížení nebo hypoxie.

Tyto léky se vyvíjejí pro pacienty s neurologickými problémy. Například pro osoby trpící mrtvicí, epilepsií nebo Alzheimerovou chorobou.

Nootropika mají jiný mechanismus účinku než narkotika a nejsou návyková.

Jaké jsou indikace pro užívání přípravku Provigil


Hlavními indikacemi pro užívání léku jsou lékařské předpisy pro narkolepsii, ale je schválen také pro hyperaktivitu a poruchy pozornosti, syndrom obstrukční spánkové apnoe, roztroušenou sklerózu, depresi a v některých případech je předepisován při schizofrenii.

V posledních letech však lék aktivně užívají i zdraví lidé s: nepravidelnou nebo proměnlivou pracovní dobou, špičkovým pracovním zatížením (psychickým i fyzickým), studenti při zkouškách nebo jiném silném stresu během studia.

Provigil je vhodné užívat pouze po konzultaci s odborníkem.


Jak Provigil ovlivňuje tělo: mechanismus účinku


Účinnou složkou tohoto léku je modafinil. Modafinil je rychle působící lék s dlouhou dobou účinku. Odbourává se v játrech a vrcholu dosahuje během 2-4 hodin, i když první účinky se dostaví do hodiny. Poločas rozpadu tablety je 15 hodin, což může ztížit spánek, pokud se užívá večer.

Je třeba poznamenat, že modafinil selektivně aktivuje neurony:

 • zvyšuje hladinu hlavního vzrušivého neurotransmiteru v mozku, glutamátu, který ovlivňuje duševní schopnosti, a snižuje hladinu inhibičního neurotransmiteru, kyseliny gama-aminomáselné (GABA), která má uklidňující a relaxační účinek nezbytný pro spánek;
 • zvyšuje produkci orexinu (látky, která je spojena s přepínáním fází spánku a bdění a je zodpovědná za udržování bdělosti), jehož nedostatek způsobuje narkolepsii;
 • Zvyšuje hladinu histaminu, který ovlivňuje regulaci cyklu spánek-bdění. Je však třeba poznamenat, že vzhledem k produkci histaminu je lék kontraindikován u osob s výraznými alergickými reakcemi;
 • Zvyšuje množství dopaminu v mozku;
 • inhibuje transport noradrenalinu a zvyšuje jeho množství;
 • stimuluje serotoninergní systém, což způsobuje uvolňování serotoninu, který je zodpovědný za náladu a emoce, bez silného euforického účinku.


Kontraindikace užívání přípravku Provigil


Kontraindikace užívání tohoto léku jsou následující:

 • Individuální citlivost na modafinil nebo jakoukoli pomocnou látku;
 • nesnášenlivost laktózy;
 • těhotenství;
 • kojení;
 • Významné projevy ischemické choroby srdeční.

V případě onemocnění ledvin a jater by měl být přípravek užíván s nejvyšší opatrností a po konzultaci s lékařem.

V případě užívání perorální antikoncepce je třeba během užívání modafinilu a dva měsíce po jeho ukončení používat alternativní nebo souběžné antikoncepční metody.

Před zahájením užívání tohoto přípravku informujte svého lékaře o všech lécích, doplňcích stravy, alergiích, již existujících zdravotních potížích a současném zdravotním stavu.


Provigil a alkohol


Alkohol a Provigil mají opačný účinek, proto se nedoporučuje míchat ani malé dávky.

Při užívání přípravku Provigil můžete řídit


Nedoporučuje se užívat tablety při řízení vozidla nebo obsluze strojů, protože to může způsobit příznaky, jako je rozmazané vidění nebo závratě.

Děti mohou lék užívat


Provigil nesmí užívat děti mladší 16 let.


Nežádoucí účinky


Provigil může způsobit mírné až závažné nežádoucí účinky.

Nejčastější nežádoucí účinky mohou být: bolest hlavy, závratě, třes, nervozita, úzkost, nespavost, nevolnost, nechutenství, sucho v ústech, závratě, rýma, zácpa, bolest žaludku, bolest zad, zrychlený tep, deprese.

Pokud se u vás tyto příznaky objeví, měli byste vyhledat lékařskou pomoc.

Ve vzácných případech mohou být nejzávažnějšími komplikacemi po užití modafinilu toxická epidermální nekrolýza, vyrážka se systémovými příznaky, Stevens-Johnsonův syndrom. Tyto stavy vyžadují hospitalizaci a přerušení užívání tablet.


Co se stane v případě předávkování


V případě úmyslného nebo náhodného předávkování modafinilem je zaznamenán zvýšený krevní tlak a tachykardie, což svědčí o kardiovaskulární dysfunkci a způsobuje riziko srdečního infarktu a mrtvice. Mnoho pacientů uvádí intenzivní bolesti hlavy, které se nezmírňují analgetiky a trvají 2-3 dny. Některé pacienty může také trápit nespavost, zvýšená nervozita a depresivní nálada.

Je pravda, že Provigil používá armáda?


Modafinil aktivně používají američtí piloti během bojových misí a vojenský personál z různých zemí, když se potřebují dlouhodobě soustředit.

Sportovci a Provigil


Provigil byl používán mnoha sportovci jako aktivní pomůcka k dosažení sportovních cílů. Provigil pomáhá při nejnáročnějším sportovním tréninku, může zvýšit fyzickou vytrvalost a snížit únavu. Při užívání provigilu je však třeba dbát zvýšené opatrnosti, protože je v současné době zařazen na seznam léků, které sportovci nesmí užívat během přípravy na soutěže, v tréninkovém procesu a přímo během turnajů.

Lék je účinný pro studenty


Ano, studenti si všimli, že droga působí jako silný intelektuální stimulant, který jim pomáhá zpracovat obrovské množství informací. Lék také pomáhá zlepšit paměť, soustředění na potřebné otázky a snižuje hladinu úzkosti, což je důležité zejména během zkoušek.


Složení a forma léku


Provigil je k dispozici ve formě tablet. Každá tableta obsahuje 100 mg nebo 200 mg léčivé látky modafinilu a nefarmakologické složky: laktózu, kukuřičný škrob, monokřemičitan hořečnatý, sodnou sůl crosscarmellose, polyvidon, magnesium-stearát a mastek. Počet tablet obsažených v balení a jejich konfigurace závisí na výrobci.

Dávkování a podávání přípravku Provigil


Dávkování přípravku Provigil předepíše lékař individuálně.

Tablety mají dvě možnosti dávkování: 100 mg a 200 mg.

Provigil užívejte po jídle a zapijte dostatečným množstvím vody.

Obvyklá denní dávka je 100-200 mg, ale v některých případech lze dávku zvýšit až na 400 mg denně. Pokud chcete dobře spát, doporučuje se vyhnout užívání léku v odpoledních hodinách.

Pokud je léčba kombinována se směnným provozem, měla by být jedna tableta 200 mg užita jednu hodinu před nástupem do práce.

Sportovci nejčastěji začínají užívat minimální dávku léku 2-3 hodiny před začátkem tréninku. Obvykle se například začíná dávkou 50 mg a postupně se dávka zvyšuje až na 200 mg.

Studenti užívají 200 mg léku 2-3 hodiny před zkouškami.


Co si vybrat: Provigil nebo generika?


Generikum je lék, který je založen na stejném množství a kvalitě účinné látky jako originální přípravek. Výrobek může být naprosto stejný jako originál, ale je nepatentovaný. Náklady na tyto léky jsou mnohem nižší, protože ostatní společnosti nenesou náklady na vývoj a testování, ale jednoduše používají stávající složení léku po vypršení patentu.

Provigil je původní patentovaný lék s účinnou látkou modafinil.

Modvigil a Modalert jsou nejoblíbenější generika Provigilu. Obsahují přesně stejnou dávku účinné látky jako patentovaný lék, ale jsou mnohem levnější.

Obecně platí, že originál i generika mají podobné vlastnosti, ale pokud potřebujete silnější účinek, vezměte si Provigil a pokud je nejdůležitějším faktorem cena, můžete si vybrat kterékoli z těchto generik.

Závěr


Provigil je nepostradatelný, když životní situace vyžadují nejvyšší úroveň koncentrace. Provigil vás udrží bdělé po celý den nebo déle, umožní vám mít vše pod kontrolou a dodá vám neuvěřitelnou jistotu, že máte vše skutečně pod kontrolou, když ostatní padají vyčerpáním.

Od fantastické účinnosti vás dělí pouze jeden krok: objednejte si zázračnou drogu na našich webových stránkách.

 • kočka563

  Je mi 27 let. Mám poruchu spánku a bývala jsem velmi unavená. Snažila jsem se sportovat a pít hodně kávy, ale k ničemu to nevedlo. Můj lékař mi předepsal Provigil z narkolepsie. Ale jsem velmi opatrná s léky, které ovlivňují můj nervový systém, mám trochu strach z vedlejších účinků, které mohou ovlivnit můj duševní stav. Ale když opravdu potřebuji velkou spoustu energie, Provigil je jediná věc, která mi brání usnout při práci.

Vytvořte si vlastní recenzi
Hodnocení webu:
Webová stránka
Cena/ Výkon
Doprava
Doporučení
Zákaznická recenze:

Používáním webových stránek tabletybezreceptu.com souhlasíte s našimi zásadami používání souborů cookie.