Bactrim (Sulfamethoxazol a Trimethoprim) bez lékařského předpisu
4.78 / 63

Bactrim (Sulfamethoxazol a Trimethoprim) bez lékařského předpisu

4.78 / 63

Bactrim je kombinovaný antimikrobiální a baktericidní lék s vysokou mírou absorpce v těle a nízkou mírou nežádoucích účinků.


Zánět močového měchýře a průdušek, zápal plic a střevní infekce jsou neúplným výčtem zánětlivých procesů, které Bactrim dokáže potlačit a odstranit.
554.71Kč 582.45Kč

Antimikrobiální lék Bactrim: příjemný způsob léčby


Máte dost přetrvávající bronchitidy? Opakované recidivy zánětu močového měchýře? Žádný problém! Bactrim vám přijde na pomoc, jakmile vyplníte online objednávkový formulář!

Nevíte o tomto léku nic? Pokusíme se odpovědět na všechny vaše otázky: co je Bactrim, kdy je indikován k užívání, jaké je dávkování a průběh léčby, jaké jsou možné nežádoucí účinky a hlavně, jak koupit Bactrim v České republice.

Už víte, co je Bactrim, víte, že Bactrim není antibiotikum, ale má vysokou antimikrobiální účinnost, ale zajímá vás nejlepší cena za 1 tabletu Bactrimu? Při zvýšení počtu tablet v balení můžeme nabídnout program snížení ceny. Rozdíl je samozřejmě impozantní, ale jsme ochotni tento krok udělat. Naše balení obsahují od 10 do 360 tablet! Líbí se vám tato nabídka? Vyplňte online objednávkový formulář na našich webových stránkách a počkejte na doručení vhodným poštovním přepravcem.


Bactrim cena


Cena přípravku Bactrim online v naší lékárně je neuvěřitelnou příležitostí, jak získat hmatatelnou slevu při nákupu velkého balení tablet.

Ano, pokud si koupíte balení přípravku Bactrim 800/160 mg obsahující 10 tablet, získáte malou slevu a cena za jednu tabletu bude 2,19 EUR oproti obvyklé ceně 2,30 EUR za tabletu.

Pokud si však zakoupíte balení přípravku Bactrim 800/160 mg obsahující 60 tablet, získáte slevu 0,90 centů na tabletu a navíc obdržíte 4 tablety navíc jako pobídku.

Cena v lékárně na hlavní ulici bude mnohem vyšší než cena, kterou můžete získat v online lékárně, zejména na našich webových stránkách, a později vám vysvětlíme proč.

Mohu si koupit Bactrim bez lékařského předpisu?


Ach, ano. Bactrim si můžete snadno koupit bez lékařského předpisu na našich webových stránkách. Naše zásady uchovávání zákazníků zahrnují i tuto položku.

Potřebuji na Bactrim lékařský předpis, když si ho koupím v jiné lékárně? Ke koupi přípravku Bactrim v jiných lékárnách pravděpodobně potřebujete lékařský předpis.


Výhody nákupu v online lékárně


Objednat si Bactrim online se zdá být příjemnější než nákup léku v běžné lékárně a víte proč? Samozřejmě můžeme mluvit pouze o naší online lékárně a mít hmatatelné odpovědi. Tímto způsobem získáte lepší cenu díky tomu, že spolupracujeme přímo s dodavateli léků a léky obdržíte přímo z farmaceutického skladu. Nevynakládáme peníze na údržbu lékárenské kanceláře, což znamená, že nemáme vysoké účty za energie. Léčiva musí být správně skladována: vyžadují určitou teplotu skladování a nepřítomnost vlhkosti. Tablety a suspenze v naší ordinaci neskladujeme, a proto do ceny přípravku Bactrim a dalších léků nezapočítáváme náklady na elektrickou energii.

Bactrim si můžete koupit bez lékařského předpisu v naší online lékárně, krásu nákupu bez lékařského předpisu si můžete vyzkoušet i při objednávání jiných léků na našich stránkách, a co je nejlepší, nemusíte opouštět svou kancelář nebo domov, abyste si mohli koupit tablety Bactrim. Můžete si sednout s šálkem kávy v příjemné kavárně nebo s šálkem léčivého čaje v teplé posteli.

Jsme tu již po vašem boku a nemusíte nikam chodit. Stačí vyplnit objednávkový formulář a důvěryhodná italská pošta vám během několika dní doručí nákup na uvedenou adresu.

Nyní, když jsme se pokusili odpovědět na možné otázky týkající se ceny a kvality nákupu přípravku Bactrim online, jsme připraveni vám říci o samotném léku.


Co je Bactrim


Bactrim je antimikrobiální a baktericidní kombinovaný lék z farmakologické skupiny sulfonamidů.

Bactrim obsahuje účinnou látku co-trimoxazol, která se zase skládá ze dvou dalších látek: trimethoprimu a sulfametoxazolu.

Díky svému kombinovanému složení je Bactrim velmi účinným antibakteriálním prostředkem. Co to znamená? Bactrim není antibiotikum, ale je antibakteriální - zabíjí patogenní organismy, což vede k potlačení zánětu v těle a také podporuje úplné vyléčení.

Mechanismus účinku Bactrim


Z vědeckého hlediska je mechanismus účinku přípravku Bactrim (co-trimoxazol) dán jeho dvojím účinkem, který spočívá v blokování metabolismu (látkové výměny) bakterií. Sulfametoxazol, který má podobnou strukturu jako PABA (kyselina paraaminobenzoová), je vychytáván mikrobiální buňkou a zabraňuje zabudování PABA do molekuly kyseliny dihydrofolové. Trimethoprim reverzibilně inhibuje dihydrofolátreduktázu u bakterií, přerušuje syntézu kyseliny tetrahydrofolové z kyseliny dihydrofolové, tvorbu purinových a pyrimidinových bází a nukleových kyselin.

Za všemi těmito složitými slovy se skrývá velmi důležitý výsledek: růst a množení patogenních bakterií v těle se zastaví a člověk trpící určitou nemocí se začne uzdravovat.


Indikace pro přípravek Bactrim


Prevence a léčba opakovaných infekcí močových cest, zejména u dětí (cystitida, uretritida atd.).

Léčba zápalu plic a bronchitidy, zejména u pacientů s rakovinou, a prevence a léčba zápalu plic u pacientů s diagnózou AIDS.

Střevní infekce způsobené specifickými bakteriemi citlivými na tento lék (při diagnóze: cyklosporióza; cholera; cystohysporióza).

Lék je účinný při léčbě prostatitidy.

Je indikován při léčbě chlamydií u pacientů alergických na antibiotika.

Je třeba poznamenat, že Bactrim je antimikrobiální a baktericidní látka při léčbě zánětlivých procesů mírné až střední závažnosti.

Kontraindikace pro užívání přípravku Bactrim


Kontraindikací podávání přípravku Bactrim je přecitlivělost (alergie) na sulfonamidy, zejména na co-trimoxazol.

Bactrim se také používá s opatrností při následujících stavech: porfyrie, porucha funkce štítné žlázy, bronchiální astma, nedostatek kyseliny listové.


Nežádoucí účinky přípravku Bactrim


Lék je obvykle dobře snášen, pokud je léčba prováděna v přesně doporučených dávkách. Nežádoucích účinků přípravku Bactrim je hlášeno poměrně málo a nejčastěji se vyskytují kožní vyrážka a gastrointestinální obtíže.

Pokud se objeví nežádoucí účinky, měli byste užívání léku přerušit a poradit se s lékařem.

Neodkládejte návštěvu lékaře, pokud se při užívání přípravku Bactrim objeví závažnější odchylky od normálního fyzického stavu.


Délka léčby přípravkem Bactrim


Délka léčby přípravkem Bactrim se pohybuje od 5 do 14 dnů. O délce užívání přípravku Bactrim se rozhoduje individuálně, ale neměl by se užívat méně než 5 dní a více než 14 dní.

Za jak dlouho začne Bactrim účinkovat?

Stejně jako každý lék, který bojuje proti infekcím, ani Bactrim neprojevuje svůj účinek okamžitě, ale po 3-5 dnech od zahájení léčby se projeví potlačení zánětu.


Dávkování přípravku Bactrim 800/160 mg


Dávka přípravku Bactrim (co-trimoxazol) pro děti ve věku 5 až 12 let je 400/160 mg dvakrát denně. Tabletu 800/160 mg nedělte na části. Je třeba zakoupit správné dávkování.

Dávkování přípravku Bactrim (ko-trimoxazol) pro dospělé a děti starší 12 let: 800/160 mg dvakrát denně.

Doporučuje se užívat 1 tabletu (dávka 800/160) ráno a 1 tabletu (dávka 800/160) večer po jídle a zapít dostatečným množstvím vody.

Během léčby přípravkem Bactrim je třeba zvýšit příjem tekutin, zejména vody.

Antibiotika a Bactrim


Antibiotika i Bactrim jsou antibakteriální léky. Antibiotika obsahují léky, které působí odlišně.

Ano, Bactrim je kombinovaný lék, ale je méně účinný při léčbě komplikovaných infekcí. proto se předepisuje jako druhý, pokud první lék, tj. antibiotikum, selže.

Alkohol a Bactrim


Alkohol zvyšuje toxicitu metabolických produktů tohoto léku, proto není vhodné kombinovat alkohol a Bactrim.

Těhotenství a Bactrim


O tom, zda se má lék užívat během těhotenství a kojení, rozhoduje lékař.

Co je to Bactrim?


Bactrim online je za rozumnou cenu. Vyhnete se tak frontám a zbytečným setkáním se známými při nákupu drogy.

Jedná se o doručení na zadanou adresu a bezproblémové vyzvednutí.

  • Radka Turková

    Užívala jsem Cephalexin a ten mě zničil. Poté jsem užila Bactrim a zabralo to. Mým největším potížím byla mírná bolest hlavy. Po minulých zkušenostech to nepovažuji za problém. Vybírejte pro sebe ty správné léky!

Vytvořte si vlastní recenzi
Hodnocení webu:
Webová stránka
Cena/ Výkon
Doprava
Doporučení
Zákaznická recenze:

Používáním webových stránek tabletybezreceptu.com souhlasíte s našimi zásadami používání souborů cookie.