Prozac (Fluoxetin) koupit bez předpisu v České republice
4.94 / 35

Prozac (Fluoxetin) koupit bez předpisu v České republice

4.94 / 35

Prozac je antidepresivum, které lidem trpícím depresí umožňuje prožívat všechny barvy života.


Prozac je lékem na bulimii a nutkavé přejídání.

Prozac je lék na úzkostné myšlenky a obsedantní strachy.

Prozac je podle Světové zdravotnické organizace jedním z nejdůležitějších, nejbezpečnějších a nejúčinnějších léků.

1045.09Kč 1097.34Kč

Prozac - mimořádně účinná léčba deprese a bulimie


V dnešním světě je neuvěřitelně těžké zůstat klidným člověkem, bez nervozity a strachu, bez vtíravých myšlenek, poruch spánku a příjmu potravy. Ano, některé ano a některé ne. Jak se zbavit úzkosti, ospalosti, strachu a příznaků závažných onemocnění, jako je obsedantně-kompulzivní porucha, deprese a nervová bulimie? Nejmodernější technologie naštěstí umožnily vyvinout superúčinné léky a mezi nimi je Prozac spolehlivým pomocníkem pro všechny, kteří ho potřebují.

Kde a jak koupit Prozac v České republice bez lékařského předpisu? Lék si můžete koupit na našich webových stránkách, kde vám bude nabídnuta nejlepší cena pro vaši peněženku a pohodlné doručení v České republice.

Pokud již víte, co je přípravek Prozac, indikace k použití, nežádoucí účinky, dávkování a způsob podání, vyplňte online objednávkový formulář a počkejte na doručení léku expresní poštou.

Pokud se chcete dozvědět více o přípravku Prozac, získat podrobné informace o mechanismu účinku přípravku, dávkování a podmínkách podávání, jakož i o účinnosti léku - přečtěte si tento článek, pokusili jsme se odpovědět na všechny vaše možné otázky.


Cena přípravku Prozac


Promluvme si o ceně. Snažíme se vám nabídnout nejlepší cenu za 1 tabletu. A to je cena kvalitního produktu od renomované farmaceutické společnosti. Abychom se zákazníky navázali dlouhodobý a důvěryhodný vztah, nabízíme slevy na léky: čím více tablet v balení, tím větší sleva.

Prozac 10 mg
Pokud si chcete koupit Prozac 10 mg 60 tablet - dostanete + 4 tablety navíc a zvýhodněná cena za 1 tabletu včetně tablet navíc bude 0,59 centů.

Pokud si chcete koupit Prozac 10 mg 360 tablet - dostanete + 20 tablet navíc a zvýhodněná cena za tabletu včetně tablet navíc bude 0,35 centů.

Prozac 20 mg
Pokud si chcete koupit Prozac 20 mg 30 tablet - dostanete + 2 tablety navíc a zvýhodněná cena za tabletu včetně tablet navíc bude 0,96 centů.

Pokud si chcete koupit Prozac 20 mg 360 tablet - dostanete + 20 tablet navíc a zvýhodněná cena za tabletu včetně tablet navíc bude 0,57 centů.

Jak je vidět, cena za tabletu klesá s rostoucím počtem tablet v balení.


Co je to Generický Prozac?


Setkali jste se s názvem Generic Prozac a nevíte, co to je? Vysvětlujeme: Prozac je obchodní název pro léčivou látku fluoxetinum.

Obchodní název patří k určité značce. Pokud se v názvu objeví slovo "generický", znamená to, že lék je naprosto stejný jako referenční lék bez generického názvu, ale vyrábí ho jiná farmaceutická společnost.

Prozac a generický prozac jsou stejný lék a obsahují stejnou účinnou látku fluoxetinum. Vyrábějí je různé farmaceutické společnosti a mohou mít různá balení a ceny.

Prozac si můžete koupit bez lékařského předpisu


Pokud si přijdete koupit lék do běžné lékárny, budete potřebovat recept na nákup Prozacu, ale v naší online lékárně si můžete koupit Prozac bez receptu a informace, které poskytnete při objednávání, zůstanou anonymní.


Výhody nákupu Prozacu v online lékárně


Již jsme vás informovali o tom, že v naší online lékárně si můžete objednat Prozac bez lékařského předpisu, za přijatelnou cenu s dodáním na uvedenou adresu v krátké době, ale nevysvětlili jsme, proč je cena v online lékárně nízká.

Nabízíme nákup léků za nižší cenu než v běžné lékárně, protože máte možnost získat léky přímo z farmaceutického skladu, což je naše výhoda a vlastnost.

Nebudete muset platit nadměrný nájem za prostory pro lékárnu, nebudete muset utrácet za platy zaměstnanců a zboží budete dostávat přímo, aniž byste museli opustit svůj domov nebo kancelář. Ano, nákup přípravku Prozac v online lékárně je výhodný a dostupnost dalších léků si můžete ověřit na naší prodejní ploše, možná naše výhody oceníte ještě více.


Co je Prozac


Prozac je obchodní název účinné látky fluoxetinum, která je antidepresivem. To znamená, že lék zlepšuje náladu, snižuje napětí, úzkost, pocity strachu a odstraňuje dysforii. Tablety nezpůsobují ortostatickou hypotenzi*, nemají sedativní účinek** a nejsou kardiotoxické. Má vlastnosti, které bojují proti klinické bulimii nervosa. Na rozdíl od jiných antidepresiv nemá Prozac vliv na kardiovaskulární systém (pokud je užíván v přesně stanoveném dávkování).

* ortostatická hypotenze je stav, kdy krevní tlak náhle klesne při změně polohy těla, např. ze sedu do stoje nebo naopak z lehu do stoje.

** Sedace je účinek tablet na spaní.


Mechanismus účinku přípravku Prozac


Již jste se tedy dozvěděli, že Prozac je antidepresivum a že jeho antidepresivní účinek je kombinován s psychostimulačním účinkem.

Jak účinkuje: účinná látka fluoxetin zvyšuje koncentraci serotoninu* v mozkových strukturách, což má zásadní význam pro nervový systém, protože prodlužuje trvání stimulačního účinku serotoninu na nervový systém.

*Serotonin je jedním z nejdůležitějších neurotransmiterů v našem nervovém systému. Je to molekula, která se pohybuje mezi neurony (nervovými buňkami) a pomáhá přenášet signály z jednoho neuronu do druhého. Serotoninu se právem říká "hormon štěstí", protože právě molekuly této biologicky aktivní látky určují naši náladu.


Indikace pro užívání přípravku Prozac


Prozac je indikován především pro diagnózu deprese (která může být součástí jiných duševních poruch), a to bez ohledu na stupeň onemocnění: mírný, středně těžký nebo těžký. Depresi lze považovat za strukturální součást schizofrenie, bipolární poruchy a schizoafektivní psychózy.

Prozac je indikován u nervové bulimie, alkoholismu, obsedantně-kompulzivního syndromu a nespavosti.

(obsedantně-kompulzivní porucha).


Kontraindikace přípravku Prozac


Kontraindikace užívání léku zahrnují:

 • glaukom;
 • těžká dysfunkce ledvin;
 • benigní hyperplazie prostaty;
 • souběžné užívání inhibitorů MAO;
 • konvulzivní syndrom různého původu;
 • epilepsie;
 • atonie močového měchýře;
 • Přecitlivělost na účinnou látku fluoxetin.


Prozac: těhotenství a kojení


Přípravek je kontraindikován během těhotenství a kojení.

Prozac u dětí


Užívání antidepresiv v rámci farmakoterapie u dětí mladších 18 let je kontraindikováno.

Prozac: porucha funkce jater


Opatrnost se doporučuje v případě zhoršené funkce jater.

Prozac: porucha funkce ledvin


Je kontraindikován při těžké poruše funkce ledvin a měl by být používán se zvláštní opatrností při mírné až středně těžké poruše funkce ledvin.

Prozac: věk 65 let a více


U starších pacientů je nutné upravit dávkování případ od případu.

Zvláštní indikace Prozac


Současné podávání nereverzibilních neselektivních inhibitorů monoaminooxidázy, např. iproniazidu, je kontraindikováno.

Současné podávání metoprololu, který se používá při léčbě srdečního selhání, je kontraindikováno.


Nežádoucí účinky přípravku Prozac


Obecně je lék dobře snášen, byly však hlášeny případy příznaků nežádoucích účinků léku.

Mezi nejčastěji hlášené nežádoucí účinky u pacientů léčených přípravkem Prozac patří bolest hlavy, nevolnost, nespavost, slabost a poruchy trávení.

Je třeba poznamenat, že výskyt nežádoucích účinků nemusí vždy vést k ukončení léčby, protože nežádoucí příznaky mohou v průběhu léčby ustoupit nebo zcela vymizet. V takových případech je nutná úprava dávkování.

V případě závažnějších příznaků, než jsou výše uvedené, je třeba okamžitě vyhledat lékaře.

Dávkování a podávání přípravku Prozac


Dávka na začátku léčby je 20 mg perorálně jednou denně*, ráno, bez ohledu na jídlo.

Tobolka by se měla spolknout a zapít malým množstvím vody.

V případě potřeby lze dávku zvýšit na 40-60 mg denně, rozdělenou do 2-3 dávek.

Po prvním týdnu užívání se denní dávka zvyšuje o 20 mg denně, a to každý týden.Maximální denní dávka je 80 mg ve 2-3 dávkách.

Starším a senilním osobám by měla být předepsána dávka nejvýše 60 mg denně.

*V některých případech může být počáteční dávka 20 mg rozdělena do dvou dávek po 10 mg denně.


Kdy Prozac účinkuje?


Je třeba poznamenat, že účinek tablet Prozac se dostavuje v průměru 1 až 4 týdny po užití tablet. Většinou se po prvním týdnu užívání léku začne projevovat účinek, který se postupně zvyšuje s užíváním tablet.

Jak dlouho užívat Prozac


Vzhledem k tomuto rostoucímu (zvyšujícímu se) účinku v průběhu několika týdnů nebo dokonce měsíců je indikováno dlouhodobé užívání léku od 3-4 týdnů do 3 měsíců nebo déle.

Jaký je účinek po užití přípravku Prozac


Pokud se antidepresivum v těle hromadí v dostatečném množství, dochází po několika týdnech užívání k výraznému zlepšení stavu pacienta. Zlepší se úzkost, neklid, spánek a nálada, zmizí nebo se naopak objeví silná chuť k jídlu, zlepší se celkový stav a objeví se chuť do života.


Zoloft nebo Prozac


Zoloft i Prozac jsou účinná antidepresiva s podobným mechanismem účinku, i když se liší v nežádoucích účincích a patologických stavech, pro které jsou tablety předepisovány. Zoloft se například předepisuje k léčbě panických poruch, posttraumatické stresové poruchy a sociálních fobií u dospělých, dospívajících a dětí.

Prozac a alkohol


Pití alkoholu během léčby přípravkem Prozac se rozhodně nedoporučuje.

Při užívání přípravku Prozac můžete přibrat na váze


Studie prokázaly, že účinná látka fluoxetinum má na rozdíl od předchozí generace antidepresiv minimální vliv na přibývání na váze.


Hubnutí a Prozac


Někteří pacienti užívající lék si všimli, že se jejich hmotnost snížila. K tomu však dochází v souvislosti se snížením úzkosti a následným odstraněním poruchy chování. Jak jsme se již zmínili, účinná látka Fluoxetinum nemá žádný vliv na přibývání na váze nebo v tomto případě na úbytek hmotnosti.

Snažili jsme se odpovědět na všechny možné otázky týkající se přípravku Prozac a doufáme, že vám náš informační materiál pomohl. Pokud jsou informace dostatečné a již víte, které balení si vybrat, přejděte k pokladně a doufejme, že Prozac zlepší váš život i život vašich blízkých!
 • J. Brisuda

  Dobrý den! Je mi 50 let a už více než 7 let užívám různé léky typu SSRI. Z mých zkušeností byl nejúčinnější Prozac. Jeho účinky jsou mnohem zřetelnější a začíná působit rychleji než ostatní léky, které jsem vyzkoušel.

Vytvořte si vlastní recenzi
Hodnocení webu:
Webová stránka
Cena/ Výkon
Doprava
Doporučení
Zákaznická recenze:

Používáním webových stránek tabletybezreceptu.com souhlasíte s našimi zásadami používání souborů cookie.