Baclofen lék bez lékařského předpisu v České republice
4.71 / 35

Baclofen lék bez lékařského předpisu v České republice

4.71 / 35

Možnost ulehčit si život pomocí léků by neměla být přehlížena. Baklofen je svalové relaxans, které může pomoci zmírnit bolest svalových křečí z několika důvodů.


Baklofen je lék, který pomáhá proti spasticitě u pacientů s roztroušenou sklerózou, u pacientů podstupujících rehabilitaci po mozkové mrtvici, u dětské mozkové obrny a u dalších onemocnění.
984.24Kč 1033.45Kč

Svalový relaxant baklofen: den bez bolesti svalů v práci i doma


Po většinu života trávíme spoustu času starostmi a stresem. Někteří z nás již utrpěli úraz ve škole, v práci nebo prostě v průběhu života. Stres, zranění, infekce, nedostatek nebo nadbytek fyzické aktivity vedou ke změnám ve fungování celého organismu, zejména pohybového aparátu.

Postižena je páteř a všechny klouby v těle, objevují se různá chronická onemocnění a svalové křeče, které reagují na bolestivé změny.

Baklofen je velmi účinný při léčbě alkoholického onemocnění jater: lék snižuje touhu po alkoholu.

Baklofen se používá při neuralgii trojklanného nervu a při onemocnění trávicího traktu k prevenci pálení žáhy a odmítání žaludečního obsahu.

Jak koupit Baclofen v České republice? Nejpohodlnějším způsobem, jak si koupit baklofen v České republice bez lékařského předpisu, je objednat baklofen online. Online lékárna vám poskytne potřebné prodejní podmínky, jako je nejlepší cena a expresní doručení na požadovanou adresu.

Pokud již znáte lék Baclofen, víte, kolik tablet a jaké dávkování tablet potřebujete, vyplňte objednávkový formulář a počkejte na doručení po potvrzení objednávky naší online lékárnou.

Pokud se zajímáte o medicínu a ještě o ní nic nevíte, přečtěte si níže uvedený materiál. Získáte odpovědi na své otázky týkající se baklofenu, jeho mechanismu účinku, indikací k použití a možných nežádoucích účinků. Budeme také hovořit o tom, proč je nákup v online lékárně pohodlnější a levnější než nákup v běžné lékárně.


Baclofen cena


Cena přípravku Baclofen v naší online lékárně se vypočítává následovně: čím více tablet je v balení, tím nižší je cena za jednu tabletu.

Cena jedné tablety (balení po 10 tabletách) se pohybuje od 3,98 EUR do 4,17 EUR. Cena balení 90+6 tablet může být nižší než 1,09 EUR za 1 tabletu.

Hledáme dlouhodobé partnery a nabízíme našim zákazníkům výrazné slevy při nákupu velkého množství.

Mohu si koupit Baclofen bez lékařského předpisu?


Ano, v naší online lékárně si můžete koupit Baclofen bez předpisu za přijatelnou cenu z pohodlí domova nebo kanceláře, ale nezaručujeme, že si můžete koupit lék bez předpisu v jiných lékárnách.

Než si však Baclofen koupíte bez lékařského předpisu, měli byste se informovat o způsobu jeho účinku, indikacích k použití a možných nežádoucích účincích.


Výhody nákupu z online lékárny


Výhody nákupu baklofenu z online lékárny jsou zřejmé. Vyplnění online objednávkového formuláře netrvá dlouho a lék získáte bez lékařského předpisu za cenu, která je pro vaši peněženku výhodná.

Spolupracujeme se spolehlivými poštovními službami a Baclofene obdržíte, jakmile to vzdálenost mezi farmaceutickým skladem, kde se Baclofene nachází, a vaší doručovací adresou dovolí.

Rádi bychom vás varovali před nákupem baklofenu online na stránkách, kde je cena co nejnižší a informace o samotném léku jsou minimální.


Co je baklofen


Baklofen je svalové relaxans, tj. lék, který snižuje tonus kosterního svalstva, jinými slovy snižuje svalové napětí.

Baklofen nejen uvolňuje svaly, ale má také mírný analgetický účinek. Současně je nespornou výhodou léku, že neovlivňuje přenos nervových impulzů, takže je zachována plná kontrola nad tělem.

Mechanismus účinku baklofenu


Baklofen působí na úrovni míchy, mírně snižuje amplitudu šlachových svalů, snižuje tonus kosterních svalů a kožních reflexů.


Účinek baklofenu: co se děje


 • Snižují se bolestivé křeče a spontánní svalové kontrakce. To zvyšuje pohybovou aktivitu a zlepšuje kvalitu rehabilitace i po mrtvici.
 • Snížená citlivost na bolest, která následně ovlivňuje kvalitu života.

Indikace baklofenu


Baklofen je indikován především u pacientů s roztroušenou sklerózou, dále u spastických stavů způsobených míšními onemocněními infekčního, degenerativního a traumatického charakteru, zejména v případech cévní mozkové příhody a mozkového traumatu, a u dětské mozkové obrny.


Použití baklofenu


Baklofen lze při těchto stavech použít:

 • Alkoholismus
 • Zánět trojklanného nervu
 • Gastroezofageální refluxní choroba


Kontraindikace užívání baklofenu


Hlavními kontraindikacemi jsou alergické reakce na účinnou látku baklofen, dále є diagnostikovaná epilepsie, křeče, Parkinsonova choroba, psychóza.

Existuje také řada speciálních indikací pro použití léku.

Baklofen v těhotenství


Baklofen se v těhotenství smí používat pouze v prvním trimestru, pokud je to životně důležitá indikace.

Baklofen a kojení


Baklofen lze užívat během kojení, ale kojení musí být přerušeno, protože baklofen se vylučuje s mateřským mlékem.

Baklofen u jaterní dysfunkce


Baklofen musí být užíván pod lékařským dohledem, aby bylo zajištěno, že v případě poruchy funkce jater budou vždy sledovány jaterní enzymy.

Baklofen při poruše funkce ledvin


U pacientů s poruchou funkce ledvin musí baklofen sledovat lékař. U těchto pacientů je denní dávka 5 mg.

Baklofen pro starší pacienty


Baclofen se používá s opatrností u osob starších 65 let. Doporučuje se léčba pod lékařským dohledem.

Baklofen pro děti


U dětí mladších 10 let je denní dávka 0,75-2 mg/kg.

Dětem starším 10 let se podává 2,5 mg/kg/den.

Léčba dětí baklofenem začíná dávkou 2,5 mg x 4krát denně. Denní dávku je třeba upravit individuálně.

Další zvláštní indikace


V případě diagnostikované schizofrenie, cerebrovaskulárních poruch, psychotických stavů, žaludečních a dvanácterníkových vředů, respiračních poruch, poruch funkce jater a ledvin musí být léčba pod lékařským dohledem.


Nežádoucí účinky


Jakmile se nežádoucí účinky objeví, často s pokračující léčbou vymizí. Poruchy mohou vymizet nebo ustoupit při snížení dávky, ale zřídkakdy je nutné lék vysadit.

Nežádoucí účinky baklofenu je třeba odlišit od příznaků základního onemocnění, pro které je léčba podávána.

Pokud je rozhodnuto o ukončení léčby, baklofen by měl být vysazován postupně, snižováním dávky v průběhu 1-2 týdnů, pokud nejsou nežádoucí účinky závažné.

Byly hlášeny následující nežádoucí účinky baklofenu

 • závratě
 • apatie
 • ospalost
 • zmatek
 • deprese
 • sucho v ústech
 • průjem
 • nevolnost
 • cévní a kardiovaskulární problémy atd.

Je třeba poznamenat, že nežádoucí účinky baklofenu se vyskytovaly hlavně u starších pacientů a při pokračující léčbě pak vymizely.


Dávkování a podávání baklofenu


Baklofen by se měl užívat perorálně s jídlem a zapít malým množstvím vody.

U dospělých pacientů se na začátku léčby obvykle předepisuje dávka 5 mg 3krát denně. Každé 4 dny léčby se dávka zvyšuje o 5 mg 3krát denně, dokud se v konkrétním případě nedostaví požadovaný terapeutický účinek.

Poznámka: Léčba baklofenem musí být zahájena polovinou tablety baklofenu 10 mg. Toto dávkování umožňuje rozdělit tablety tak, aby se získalo stejné množství léčiva pro dvě dávky. Baklofen 10 mg = 2 dávky po 5 mg.

Pokud zvýšíte denní dávku, můžete přejít na baklofenové tablety s dávkou 25 mg.

Průměrná denní dávka se pohybuje mezi 30 a 75 mg. V případě potřeby lze denní dávku zvýšit na 100 nebo 120 mg.


Jak se nastavuje denní dávka


Optimální denní dávka je upravena pro každého pacienta tak, aby po uvolnění svalového spasmu byl zachován dostatečný svalový tonus pro aktivní pohyb.

U pacientů s přecitlivělostí na různé typy léčiv může být počáteční denní dávka 5-10 mg s následným pomalým zvyšováním dávky.

Interakce baklofenu s jinými léky


Je třeba se poradit s lékařem, zda má být baklofen užíván s jinými závažnými léky.

Bylo zjištěno, že baklofen zvyšuje účinek hypotenzivních léků, pokud je s nimi užíván současně.

Při současném užívání tohoto přípravku s tricyklickými antidepresivy může dojít k výraznému snížení svalového tonu.

Při současném užívání baklofenu a lithia jsou možné závažné projevy hyperkinetických příznaků (poruchy chování).

U pacientů s prokázanou Parkinsonovou chorobou může současné užívání baklofenu s levodopou a karbidopou způsobit halucinace, zmatenost a další nežádoucí účinky.

Baklofen a alkohol


Existují náznaky, že baklofen může zvyšovat účinky alkoholu. Během užívání baklofenu byste se měli zdržet pití alkoholu.

Kdy a jak dlouho trvá účinek baklofenu


Plný terapeutický účinek baklofenu se dostaví 2-3 hodiny po podání a trvá 8 hodin.


Užívání baklofenu je bezpečné


Baklofen bude maximálně bezpečný, pokud se bude pečlivě dodržovat režim a dávkování.

V případě jakýchkoli závažných příznaků, které by vás mohly znepokojit, byste se měli okamžitě poradit s lékařem.

Snažili jsme se odpovědět na co nejvíce otázek týkajících se baklofenu. Pokud jste se rozhodli pro koupi, vyplňte prosím objednávkový formulář a my vaši objednávku co nejdříve vyřídíme.

Jednu vteřinu! Můžete se nás zeptat na výsledky užívání baklofenu

Takže: vaše svaly jsou uvolněné, cítíte se klidní a máte vše pod kontrolou - to je pozitivní výsledek, že?

 • Diana Burešová

  Beru po 25 mg 3krát denně na snížení spasticity. Lék funguje dobře, napomáhá mi při chůzi. Tablety často způsobují ospalost a jsem z nich unavená. Ale každopádně to pomáhá.

 • Edita Dušková

  Výborné služby, moc děkuji.

Vytvořte si vlastní recenzi
Hodnocení webu:
Webová stránka
Cena/ Výkon
Doprava
Doporučení
Zákaznická recenze:

Používáním webových stránek tabletybezreceptu.com souhlasíte s našimi zásadami používání souborů cookie.