Kde koupit Priligy (Dapoxetine) bez lékařského předpisu?
4.84 / 16

Kde koupit Priligy (Dapoxetine) bez lékařského předpisu?

4.84 / 16

Priligy je v České republice známý lék na léčbu předčasné ejakulace u mužů. Účinnou složkou těchto léčivých pilulek je dapoxetin, který je muži dokonale snášen a pomáhá jim získat zpět jejich dřívější sexuální sebevědomí a chuť k jídlu.

1122.02Kč 1178.12Kč

Lék na erektilní dysfunkci Priligy: buďte maratoncem, ne sprinterem


Problémy s předčasnou ejakulací mohou postihnout každého muže bez ohledu na jeho věk. Tehdy se začíná cítit nejistě, rozvíjí se u něj komplexy a následně problémy v komunikaci s partnerem, které v závažných případech vedou k rozpadu vztahu. Možná je také deprese. Ale ne pro vás! Jsme připraveni představit vám zázračný lék Priligy, který obnoví radost ze sexuálních potěšení a chuť do života.

Pojďme společně zjistit všechny vlastnosti přípravku Priligy a odpovědět na otázky: jak přesně tento lék funguje, zda existují kontraindikace jeho užívání a zda existují případy předávkování, a také jak by měl být užíván a zda může být Priligy nahrazen levnějším generikem. A také vám prozradíme tajemství, proč je nejlepší cena Priligy právě na našich stránkách, které máte právě teď před očima.

Cena přípravku Priligy


Pokud jste již produkty Priligy používali, víte, jak jsou účinné a jak jsou neuvěřitelně drahé. Na druhou stranu vám, jako našemu váženému zákazníkovi, nabízíme možnost zakoupit si kvalitní a správně fungující produkt za naprosto adekvátní cenu s výhodami a bonusy pro vás.

Jaké výhody na vás čekají v naší lékárně? Podívejme se na příklad. Pokud si koupíte velké balení 180 tablet, zaplatíte místo obvyklých 4,76 EUR za 1 tabletu pouze 2,61 EUR, což vás přiblíží k vrcholu blaženosti. A navíc vám dáme 10 tablet navíc. Pokud si však koupíte i menší balení tablet, ušetříte již 2,27 eura. Není to dobrý důvod, proč využít nejlepší ceny a objednat si zboží z našich stránek dříve?


Priligy si můžete koupit bez lékařského předpisu


Naše odpověď zní jednoznačně ano. Koneckonců nemáme morální právo stát mezi vámi a vaším plnohodnotným a uspokojivým sexuálním životem, takže není nic jednoduššího než si lék koupit v naší lékárně. Stačí kliknout na několik tlačítek a naši vílí manažeři se okamžitě pustí do balení a expedice vaší objednávky během několika hodin. Mějte však na paměti, že ne všechny lékárny s vámi budou jednat stejně spravedlivě a pozorně, a proto možná budete muset předložit lékařský předpis, abyste si mohli lék zakoupit.

Jaké jsou výhody nákupu v online lékárně?


Výhody nákupu léků z online lékárny jsou stále zřejmější.

Zaprvé je to značná úspora času a nervů. Není třeba bloudit po lékárnách a hledat ten správný lék. Lék si jednoduše objednáte online z pohodlí domova a obdržíte jej přímo do rukou na uvedené adrese.

Za druhé jde o soukromí. Když se lékárníka zeptáte, zda je lék, který potřebujete, na skladě, nikdo se na vás nepodívá. Naše online lékárna zachovává důvěrnost vašich údajů, protože soukromí našich zákazníků je pro nás vždy prioritou.

Za třetí, plný přístup k informacím. Všechny potřebné informace si můžete přečíst přímo na našich webových stránkách, a pokud potřebujete další rady, můžete se obrátit na naše kvalifikované odborníky, kteří vám zodpoví všechny vaše dotazy.

Za čtvrté jde o vaši bezpečnost a zdraví, protože nemusíte přijít do kontaktu s nemocnými lidmi, kteří stojí ve frontě v lékárně. A ano, samozřejmě předložení lékařského předpisu k zakoupení léku.

Za páté jde o úsporu peněz, protože jsme již prokázali, že naše lékárna vám nabízí nejlepší cenu za léky. Proč je tak levný? Důvodem je, že peníze, které běžné lékárny vynakládají na pronájem prostor, drahé výlohy, platy zaměstnanců, další daně, kumulujeme v systému bonusů a slev, který umožňuje nakupovat pouze kvalitní léky za přijatelnou cenu.


Co je přípravek Priligy a k čemu se používá


Pokud vám byla diagnostikována předčasná ejakulace, pak je Priligy vaším přítelem a pomocníkem ve chvílích, které chcete rozhodně prodloužit. Lék má kumulativní účinek, a jak si většina mužů všimla, časem se podařilo prodloužit délku pohlavního styku na trojnásobek nebo dokonce čtyřnásobek. Skvělý výsledek, že?

Co je předčasná ejakulace a jaké jsou její příznaky?


Předčasná ejakulace neboli předčasná ejakulace je stav, kdy muž není schopen kontrolovat sexuální vzrušení a prodloužit pohlavní styk na tak dlouho, aby poskytl partnerce sexuální potěšení.

Mezi nejčastější příčiny patří psychologické faktory (stres, obavy, nadměrné vzrušení), stejně jako dlouhodobá sexuální abstinence, přecitlivělost hlavičky penisu nebo zánětlivé procesy v prostatě.

V této situaci se mohou objevit následující příznaky:

 • K ejakulaci dochází již při minimálním vzrušení;
 • Ejakulace může nastat před zavedením penisu;
 • Přerušení ejakulačního reflexu;
 • Krátký pohlavní styk, který se vyznačuje zásadně odlišnou dobou orgasmu.


Jak Priligy funguje: mechanismus účinku


Účinek léku je založen na zvýšení koncentrace serotoninu. Jedná se o látku, která pomáhá nervovým buňkám přenášet impulzy mezi sebou. Tím, že se hromadí mezi nervovými buňkami, zvyšuje počet inhibičních impulzů v mozkových centrech pro ejakulaci. V míše dochází k potlačení aktivity podobných center. Mícha generuje impulsy, které způsobují ejakulaci. Účinná látka dapoxetin snižuje vodivost nervových vláken, čímž prodlužuje dobu trvání pohlavního styku. Přijímá informace z receptorů v penisu a prostatě.

Po vstupu do těla začne lék působit za 1-2 hodiny. Maximální účinek trvá 5-6 hodin.

Jaké jsou indikace pro přípravek Priligy


Přípravek Priligy je určen mužům ve věku od 18 do 64 let za předpokladu, že jsou provedena všechna lékařská vyšetření a je stanovena diagnóza předčasné ejakulace. Účinnost u mužů starších 65 let nebyla prokázána.

Není určen k trvalému každodennímu užívání a měl by se užívat pouze při plánovaném pohlavním styku. Přípravek by se neměl používat častěji než jednou za 24 hodin.

Tablety pomáhají v přítomnosti následujících faktorů: erekce se objevuje předčasně během sexuálního vzrušení, doba latentní ejakulace je kratší než 2 minuty, muž nemůže kontrolovat ejakulaci, problémy s erektilní funkcí jsou pozorovány déle než 6 měsíců, vede k rozvoji depresivních stavů. Je zakázáno užívat dapoxetin současně s narkotiky.

Přípravek Priligy blokuje problém předčasné ejakulace pouze dočasně. K odstranění patologického stavu je nutné podstoupit vyšetření, aby se zjistila příčina předčasné ejakulace.


Existují nějaké kontraindikace užívání přípravku Priligy?


Kontraindikace užívání léku jsou:

 • Pacienti, u nichž nebyla předčasná ejakulace diagnostikována a potvrzena;
 • Přecitlivělost nebo individuální alergie na účinnou látku nebo na kteroukoli složku přípravku;
 • srdeční selhání, které se může projevit otoky dolních končetin, dušností;
 • poruchy srdečního vedení, závažné kardiovaskulární onemocnění;
 • infarkt myokardu, mdloby, mánie a těžké deprese;
 • onemocnění jater - cirhóza, hepatitida, chronické selhání jater;
 • onemocnění ledvin.

Osoby mladší 18 let by lék neměly užívat.

I když neexistují žádné kontraindikace, je vhodné se před užitím přípravku Priligy poradit s lékařem a informovat ho o všech onemocněních, alergiích a lécích, které užíváte.


Jaké jsou nežádoucí účinky přípravku Priligy?


Přípravek Priligy je muži obecně dobře snášen, ale někdy se mohou při užívání léku objevit nežádoucí účinky. Většina nežádoucích reakcí se vyskytuje u mužů, kteří překročí možné dávky léku.

Mezi nežádoucí účinky patří: nevolnost, průjem nebo zácpa, zvracení, nadýmání břicha, plynatost, poruchy spánku, bolest hlavy, závratě, třes končetin, snížení libida, impotence, nestabilní psychický a emocionální stav, mánie, únava, snížená koncentrace, poruchy srdečního rytmu, zvýšení krevního tlaku, nevysvětlitelná úzkost, horečka, návaly horka, dočasné zhoršení sluchu a zraku, ucpaný nos, sucho v ústech, svědění.

Je přísně zakázáno užívat lék současně s antidepresivy, antikonvulzivy, prášky na spaní, léky na uklidnění a antibiotiky.

V případě výskytu těchto příznaků přestaňte lék užívat a kontaktujte svého lékaře; ve zvláštních případech navštivte pohotovost.

Co dělat v případě předávkování drogami


Mezi obecné příznaky předávkování patří nežádoucí reakce, jako je ospalost, gastrointestinální poruchy, nevolnost a zvracení, tachykardie, třes, agitovanost a závratě.

Neexistuje žádná specifická léčba. Léčba může být symptomatická a podpůrná. Vzhledem k vysokému stupni vazby na bílkoviny a velkému distribučnímu objemu dapoxetin-hydrochloridu je nepravděpodobné, že by pomohla dialýza, hemoperfuze a výměnná krevní transfuze.

Droga může být užívána s alkoholem


Přípravek by se neměl užívat současně s alkoholem, protože by to mohlo způsobit nežádoucí reakce, jako jsou závažné srdeční, cévní a jaterní poruchy.

Co se stane, pokud budete řídit vozidlo během užívání přípravku Priligy?


Dapoxetin může způsobit mdloby, závratě, a proto se nedoporučuje řídit auto a vykonávat práci vyžadující zvláštní soustředění během užívání léku. Kromě toho se u mužů po užití tablet může projevit snížení bdělosti a snížení pozornosti.


Složení a forma léku


Lék je dodáván ve formě blistrů, které jsou umístěny v kartonové krabičce. Konfigurace, barva a tvar tablet se mohou lišit v závislosti na výrobci. Každá tableta obsahuje určité množství účinné látky, dapoxetinu: 30 mg a 60 mg.

Kromě hlavní složky přípravek obsahuje tyto pomocné látky: monohydrát laktózy, mikrokrystalickou celulózu, sodnou sůl kroskarmelózy, koloidní bezvodý oxid křemičitý, magnesium-stearát.

Jak užívat přípravek Priligy a jaké dávkování dodržovat


Přípravek Priligy se užívá perorálně bez žvýkání a zapíjí se dostatečným množstvím vody, bez ohledu na to, zda jíte nebo ne. Přípravek by se neměl užívat častěji než jednou za 24 hodin. Je třeba poznamenat, že lék se nepoužívá denně a měl by se užívat 1-3 hodiny před plánovaným pohlavním stykem.

Upozorňujeme, že účinné dávkování může lékař předepsat individuálně! Nepoužívejte přípravek ve vysokých dávkách.

Doporučujeme začít s dávkou 30 mg 1-3 hodiny před pohlavním stykem. Pokud to není účinné, zvyšte dávku na 60 mg denně. Maximální povolené množství je 90 mg, ale pouze pokud je předepsáno lékařem pro obézní muže. Účinek trvá 5-6 hodin.

Ujistěte se, že po 6 měsících od podání léku provedete opakovaný test.


Co je lepší: originál nebo generická verze


V mnoha případech se generická verze svým složením podobá originálnímu léku (stejná účinná látka, stejné dávkování, podobné pomocné látky), ale na rozdíl od patentovaného léku nemusí výrobci generik provádět velmi nákladné studie a nemusí investovat do získání patentu. Generika však mají o něco více pomocných látek, což může způsobit alergie na některé z nich. Otázku, co si vybrat, zda originální lék, nebo generikum, si může každý zodpovědět sám: pokud chcete 100% účinný a kvalitní lék, zvolte originální Priligy; pokud je pro vás důležitější cena, zvolte kvalitní generikum.

Zpětná vazba na produkt


Muži se rádi podělí o své zkušenosti s používáním výrobku. Více než 90 % mužů si všimlo, že délka pohlavního styku se začala zvyšovat a zlepšovat doslova 2-3 týdny poté, co začali užívat tyto nádherné pilulky.

Závěr


Takže po zvážení všech aspektů souvisejících s přípravkem Priligy nyní s jistotou víte, že 3-4násobné prodloužení doby trvání pohlavního styku je skutečné! Pokud jste připraveni učinit krok směrem k lepšímu sexuálnímu životu, pak je tímto krokem objednání léku z našich webových stránek za nejlevnější cenu.

Nezapomeňte však, že pro použití léku musíte mít potvrzenou diagnózu předčasné ejakulace. Ve všech ostatních případech byste neměli lék užívat, protože jeho přínosy a účinnost pro zdravé muže nebyly prokázány.

 • Alexandr Krejčí

  Skvělý produkt! Pít hodně vody!

Vytvořte si vlastní recenzi
Hodnocení webu:
Webová stránka
Cena/ Výkon
Doprava
Doporučení
Zákaznická recenze:

Používáním webových stránek tabletybezreceptu.com souhlasíte s našimi zásadami používání souborů cookie.